Soru Galeri çöp kutusundan geri getirme

Yasin60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
Selamlar arkadaşlar ben bu gün ekran kaydediciden telefonda bi video cektim ve çöp kutusundan geri getiririm diye sildim videoyu ama geri getirme düğmesine tikladim video kayboldu ne galeriye geldi nede çöp kutusunda var geri vetirme ihtimalim varmi teşekkürler

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Diskdigger uygulamasını deneyebilir misiniz?

Yasin60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
Şu an denedim sadece birkac tane fotograf halinde buldu abi video halinde bulamadım ama sadece onuda bu programdan baskasi bulamadi saolasin abi

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Yanlış tuşa dokunmuş da olabilirsin.
Çeşitli uygulamalar ile küçük resim önbelleği sayesinde kenarda köşede kalmış fotoğraf kayıtları bulunabilir ama videoları bulmak genelde çok zordur. Geçmiş olsun artık.

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Şu an denedim sadece birkac tane fotograf halinde buldu abi video halinde bulamadım ama sadece onuda bu programdan baskasi bulamadi saolasin abi
Telefonda root var mıydı? Çünkü videoları da bulması lazımdı, full scan seçeneğini seçtiğinde. Üstüne veri yazmadıkça videoları da buluyor denedim çok kez. Olmadı PC sürümünü de deneyebilirsin.

Yasin60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
Telefonda root var mıydı? Çünkü videoları da bulması lazımdı, full scan seçeneğini seçtiğinde. Üstüne veri yazmadıkça videoları da buluyor denedim çok kez. Olmadı PC sürümünü de deneyebilirsin.
Yok abi root falan anlamiyom o islerden imei atildi diye format atmaya korkuyorum o yuzden ugrasmiyorum rootlu degil diye biliyorum

Üst Alt