Yardım Galeri çok şarj harcaması

TalhaBlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.2
Telefon Modeli
Redmi note 9s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonumda salı gününden beri galeri çok şarj harcıyor ve telefonu isınmasına neden oluyor arka planda çalışmaları kısıtladığım halde çalışıyor durmaya zorla ya bastığımda pil tüketmiyor.Fakat galeriye girdiğimde Gine aynı sorunu veriyor

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Telefonumda salı gününden beri galeri çok şarj harcıyor ve telefonu isınmasına neden oluyor arka planda çalışmaları kısıtladığım halde çalışıyor durmaya zorla ya bastığımda pil tüketmiyor.Fakat galeriye girdiğimde Gine aynı sorunu veriyor
Uygulamalar, Galeri, Önbelleği ve verileri temizle yaptıktan sonra izinler, otomatik başlatma dan galeriyi kapatın. Otomatik başlamasın. Yine pil yönetiminden arkaplanda çalışmasını kısıtlayın.

Oyla:

TalhaBlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Uygulamalar, Galeri, Önbelleği ve verileri temizle yaptıktan sonra izinler, otomatik başlatma dan galeriyi kapatın. Otomatik başlamasın. Yine pil yönetiminden arkaplanda çalışmasını kısıtlayın.
Denedim fakat Gine aynı sorun

Oyla:

TalhaBlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Peki bu benim telefonumun sorunumudur yoksa yazılım kaynaklı sorunumudur

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Sizin telefonla alakalı gibi duruyor. Son zamanlarda yüklediğiniz bir uygulama veya bir ayar buna yol açmış olabilir.

Oyla:
Üst Alt