Soru Galaxy S8 Takas

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Ghost touch sorunlu mi 9 se cihazımı takasda galaxy s8 ile değiştirmeli miyim? Ghost illet ettiriyor zaten ekran fiyatı da 1200 tl sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada şarjı hızlı bitiyor diyorlar internette s8 3000 mah mi 9 se 3070 mah sizce fark eder mi?

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Anladım hocam bu biraz LG G3 vakası gibi sanırım ama yapacak bişey yok hocam mi9 se de çok fazla ekran süresi almıyorum max 4.5 saati gördüm hem zaten ghost touch sorunu da var değiştirmeyi düşünüyorum cidden. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ghost screeni nasıl test edebilirim?
Samsunglarda arama ekranına *#0*# yazın test ekranı gelecektir,oradan mavi yeşil kırmızı vs renklerde test edin var ise bariz gözükecektir.Samsung S8 2.elde olmaması %30 bence.Çok sorunlı cihazlar S8'ler.

Oyla:

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Bir tık azmış aldığınız süre. Ama S8'le arasında çokta fark olmaz. Temiz bir cihaz ise düşünmeden alın.
Maalesef hocam temiz değildi.
Samsunglarda arama ekranına *#0*# yazın test ekranı gelecektir,oradan mavi yeşil kırmızı vs renklerde test edin var ise bariz gözükecektir.Samsung S8 2.elde olmaması %30 bence.Çok sorunlı cihazlar S8'ler.
Hocam evet onu yazmadan bile belli oluyordu ghost screen mi ekran yanması mı bilmiyorum ama bişey vardı bende bıraktım cihazı .

Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Maalesef hocam temiz değildi.

Hocam evet onu yazmadan bile belli oluyordu ghost screen mi ekran yanması mı bilmiyorum ama bişey vardı bende bıraktım cihazı .
Olmaması çok zor zaten :)

Oyla:
Üst Alt