Galaxy S4 miui Rom

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Jbart ile yapabilirsiniz fakat ota çalışmaz. Xiaomi ülkemize gelip romlarinda Türkçe destegi sunana kadar durum bu şekilde.

Best tiger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
Cvp: Galaxy S4 miui Rom

proton252 pid=1930 dateline=1400914044' Alıntı:
Jbart ile yapabilirsiniz fakat ota çalışmaz. Xiaomi ülkemize gelip romlarinda Türkçe destegi sunana kadar durum bu şekilde.
İnşallah kardeş şu an bu sebeplerden başka roma geçtim inşallah dediğin gibi olur da bu roma tekrar dönerim. Kullandığım en iyi romlardan biri

fusu145

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

[font=Verdana, Arial, sans-serif]s4 4.4.2 stock kurulu 4.6.13 ü cwm ile atarsam problem olur mu?[font=Verdana, Arial, sans-serif](wipeler yapılarak.)

libsek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
GTI-9500
Konular
2

fusu145 pid=3707 dateline=1403277989' Alıntı:
[font=Verdana, Arial, sans-serif]s4 4.4.2 stock kurulu 4.6.13 ü cwm ile atarsam problem olur mu?[font=Verdana, Arial, sans-serif](wipeler yapılarak.)
Merhaba,
Bu forumun 1. sayfasındaki [font=Verdana, Arial, sans-serif]oulcan34[font=Verdana, Arial, sans-serif] kullanıcısının yordamlarını uygularsan sorun çıkmaması lazım. Ben öyle kurdum. 4.4.2 stock vardı.
[font=Verdana, Arial, sans-serif]http://en.miui.com/thread-9785-1-1.html sayfasını dikkatlice uygularsan bir problemle karşılaşmazsın.
[font=Verdana, Arial, sans-serif]Notlar: Buradaki dil desteği sadece ingilizce (vede çince) 
[font=Verdana, Arial, sans-serif]şu an 4.6.20 var güncel. 4.6.13 te kursanız ota'dan güncelliyor. 8mb bir ek alarak.
[font=Verdana, Arial, sans-serif]komple yedek almanız tavsiye olunur.
[font=Verdana, Arial, sans-serif]kolay gelsin.

receph

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
i9500
Konular
3
Ynt: RE: Cvp: Galaxy S4 miui Rom

tutankamon09' Alıntı:
Peki hangi cwm sürümü ile yükleme yapacağım? 
başka bir forum da supersu ayarı bir zip halinde sunulmuş ekstra dan supersu cwm den flashlamam gerekiyor mu?  çünkü ben stock rom kullanıyorum
son olarak stock Roma göre Batarya performansı nasıl?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt