[Galaxy Note 3 N900/N9000Q][Official] MIUI Rom v5 (4.10.31) KitKat 4.4.2

bedelsiz25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
sgunaydin' Alıntı:
bedelsiz25' Alıntı:
bu mıu ekranında kaldı ilerlemiyor bu romu kullanmak istiyorum yardımcı olurmusun

ilk önce 4.4.2 stock rom yüklü olması lazım lollipop'tan geçilmiyor. philz recovery yükleyeceksin. rom dosyasının içindeki recovery.img yi silecksin sonra telefonun içine rom dosyasını atacaksın. recovery menuye geleceksin mevcut romun backup'ını aldıktan sonra wipeları yapıp ardından yükleyeceksin açılacak. daha sonra tekrar recovery moda gir ve gapps'ı yükle sorun olmaması lazım.

Sorun twm deymiş cvm yükleyince sorun çözüldü. şimdide türkçe olmuyor çince ve ingilizce mevcut dil kısmındada aynı normalde türkçe olması gerekmiyormu SGUNAYDIN

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
bedelsiz25' Alıntı:
sgunaydin' Alıntı:
bedelsiz25' Alıntı:
bu mıu ekranında kaldı ilerlemiyor bu romu kullanmak istiyorum yardımcı olurmusun

ilk önce 4.4.2 stock rom yüklü olması lazım lollipop'tan geçilmiyor. philz recovery yükleyeceksin. rom dosyasının içindeki recovery.img yi silecksin sonra telefonun içine rom dosyasını atacaksın. recovery menuye geleceksin mevcut romun backup'ını aldıktan sonra wipeları yapıp ardından yükleyeceksin açılacak. daha sonra tekrar recovery moda gir ve gapps'ı yükle sorun olmaması lazım.

Sorun twm deymiş cvm yükleyince sorun çözüldü. şimdide türkçe olmuyor çince ve ingilizce mevcut dil kısmındada aynı normalde türkçe olması gerekmiyormu SGUNAYDIN

marketten morelocale 2 uygulamasını indir. root erişimini aktif yap. sonra morelocale 2 içinden türkçeyi seç türkçe olacaktır.

Mrjupiter35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süha
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Arkadaşlar tam olarak kullanan birisi yardımcı olabilir mi şu romu yükleme konusunda. Hangi recoveryi kullanmalıyım ve recoveryden sonraki işlemleri anlatabilir misiniz?

indiriyorum.com

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Note 3
Konular
0
Ben şuan note 3 kullanıyorum ama stock rom attım A7 2017 diye gösteriyor telefona graceUX Stel yüklü 6.0 Android sürümü var telefonu recoveri modda yedekleyip sonra wipe felan yaptıktan sonra niui yüklesem olur mu

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Konu dışı: