Soru Galaxy Buds3 Pro alınır mı?

Samsung buds 3 pro

• Alınır o fiyata değer.

Oy: 1 10,0%
  • Alınmaz aşırı gereksiz pahalı.

Oy: 4 40,0%
  • O fiyata daha iyi kulaklıklar alınabilir.

Oy: 5 50,0%

• Kullanılan toplam oy
    10

akadirars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
ilgili kulaklık için ssc codec destekli samsung cihaz gerekli olacaktır diğer android cihazlarda aac codec ya da destek veren markalarda bluetooth LE üzerinden hi-res destek sağlayabilir. Onun haricinde Buds 2 yi kullanan ve begenen biri olarak fiyatın düşmesini tavsiye ederim. Şuan mevcutta Oneplus Buds 2 Pro önerebilirim. aac ve lhdc codec destekli hi-res mevcut anc şefaf modları mevcut.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Forumda adam kalmamış halde normalde baya yorum gelirdi :)
Adam kalmamış ne demek yahu... Beş kişi cevap yazmış ve beşi de alma, bu fiyata almak ahmaklık olur demiş. Hala adam kalmamış cevap yok diyorsunuz. Zaten cevap verilmiş, yazılmış şeye neden tekrar tekrar yazalım? Adam gibi mantıklı, tutar bir soru sorarsanız cevap gelir tabii ama cevabı net, tartışmasız olan soruya verilecek tek cevap var bu kulaklığı bu fiyata ALMAYIN. facepalm~~

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
11
Adam kalmamış ne demek yahu... Beş kişi cevap yazmış ve beşi de alma, bu fiyata almak ahmaklık olur demiş. Hala adam kalmamış cevap yok diyorsunuz. Zaten cevap verilmiş, yazılmış şeye neden tekrar tekrar yazalım? Adam gibi mantıklı, tutar bir soru sorarsanız cevap gelir tabii ama cevabı net, tartışmasız olan soruya verilecek tek cevap var bu kulaklığı bu fiyata ALMAYIN. facepalm~~
Yav ne alicam peki abi ? Herkes anker diyor tamam bende şuan anker kullaniyorum malzeme kaliteli, sesi de iyi ama mikrofon vasat. S23U kullanıyorum bana bunu al diyin bende gidiyim onu alayım 7k bütçe var bana 2.5 k kulaklık önermeyin lütfen. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Birinin ancsi zayıf birinin mikrofonu diğerinin ses kalitesi ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Yav ne alicam peki abi ? Herkes anker diyor tamam bende şuan anker kullaniyorum malzeme kaliteli, sesi de iyi ama mikrofon vasat. S23U kullanıyorum bana bunu al diyin bende gidiyim onu alayım 7k bütçe var bana 2.5 k kulaklık önermeyin lütfen. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Birinin ancsi zayıf birinin mikrofonu diğerinin ses kalitesi ?
7 bine piyasada çok az kulaklık var.
Eğer bütçeniz varsa sormanız hata alın gitsin.
Anker için mikrofon kötü demişsiniz ama ben şahsen cayır cayır çalışan makineler arasında fabrika içinde telefon görüşmesi yapıyorum 4 NC ile. Orta segment modelinde mikrofon kötü olabilir bu modeli bana yetiyor doğrusu. Daha iyisi illaki vardır. Dürüst olmak gerekirse şu ekonomide kolay kolay kimse kulaklık için bu kadar para harcamıyor harcayan da forumlarda zor bulunur.

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
11
7 bine piyasada çok az kulaklık var.
Eğer bütçeniz varsa sormanız hata alın gitsin.
Anker için mikrofon kötü demişsiniz ama ben şahsen cayır cayır çalışan makineler arasında fabrika içinde telefon görüşmesi yapıyorum 4 NC ile. Orta segment modelinde mikrofon kötü olabilir bu modeli bana yetiyor doğrusu. Daha iyisi illaki vardır. Dürüst olmak gerekirse şu ekonomide kolay kolay kimse kulaklık için bu kadar para harcamıyor harcayan da forumlarda zor bulunur.
Haklısınız hocam bir kulaklik icin bu kadar para gerçekten fazla, bu ekonomide. Ama bende bir kere alacağım gittiği yere kadar kullanacağım dandik bisiy de almak istemiyorum. 4nc nin mikrofonu nasıldır bilmiyorum benim kulaklığın üst versiyonu 4 ün gelistirilmis sürümü. Beni anlayabiliyorsunuz dur.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Haklısınız hocam bir kulaklik icin bu kadar para gerçekten fazla, bu ekonomide. Ama bende bir kere alacağım gittiği yere kadar kullanacağım dandik bisiy de almak istemiyorum. 4nc nin mikrofonu nasıldır bilmiyorum benim kulaklığın üst versiyonu 4 ün gelistirilmis sürümü. Beni anlayabiliyorsunuz dur.
Liberty 4 kullanıyorsunuz sanırım.
Doğrusu liberty 4 mikrofonu da hayli iyidir sorunsuz görüşme yaptıran bir ürün.
Eğer yetersiz geliyorsa bir deneyin elbette sormanız hata.

Üst Alt