Yardım full ekran reklamlar

huckmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bulamadim
Telefon Modeli
mi a2 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
arkadaslar babama mi a2 lite aldik ilk aldigimizda böyle bir sorun yoktu aldiktan 2 3 ay sonra full ekran reklamlar gelmeye basladi kilit ekranini aciyoruz reklam cikiyo random full ekran reklamlar çıkıyor bunlari cikmasini engellemenin yolu yok mu çok sinir bozucu bir sey birde 2 tane kilit ekrani olmustu bi ara program yuklemememize ragmen yeniden baslatinca duzeldi o

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Virüs girmiş muhtemelen. Fabrika ayarlarına sıfırlayın cihazı.

Oyla:

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklıdır.. yüklemiş olduğum bir VPN uygulamasından dolayı full ekran reklam çıkıyordu .. uygulamayı kaldırdım düzeldi... Reklam çıktığında son uygulamalar tuşuna basın orada hangi uygulamanın reklam gösterdiğini göreceksiniz...

Oyla:

huckmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
reklamin gosterdigi uygulama siyah resim dumduz oyle bir uygulama yok ne kadar ise yarar bilmem ama malwarebytes indirip taratma yaptim yine bisey cikmadi sanırım telefonu sifirlamak zorunda kalicam ozaman reklam cikmazsa demekdirki bir program vs. dir diye düşünüyorum ama sifirlamakta istemiyorum

Oyla:

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
reklamin gosterdigi uygulama siyah resim dumduz oyle bir uygulama yok ne kadar ise yarar bilmem ama malwarebytes indirip taratma yaptim yine bisey cikmadi sanırım telefonu sifirlamak zorunda kalicam ozaman reklam cikmazsa demekdirki bir program vs. dir diye düşünüyorum ama sifirlamakta istemiyorum
Son uygulamalar tuşuna bastığın zaman reklam olan uygulamanın üste ikonu var ona basıp uygulama bilgilerine gir ve ordan kaldırabilirsin sıfırlamana gerekyok

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190520-174736.png
    Screenshot_20190520-174736.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 24
Oyla:

huckmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
arkadaslar problem lanet bi uygulama yuzunden hepinize yardimlariniz icin teşekkür ederim programi sildikten sonra sorun cozuldu programda qrkod okuma programi indirdim o idi bilmeyen kisilerin dikkatli olmasini onerir hepinize yardimlariniz icin teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt