Yardım Full backup

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Masik x 11
Telefon Modeli
Mi 9 se
Bootloader Kilidi
Açık
Mrb arkadaşlar ben bu aralar IMEI repair yapacamda her ihtimale karşı telefonun tüm verilerini efs rom uygulamar vs yani tam full yedek nasıl alabilirim yani yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılar sevgiler böyle güzel forum üyelerine :)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Yaşasın yeni bilgi! Ben de öğrenmiş oldum. :) Teşekkürler değerli Mustafa hocam..
Genelde sorun oluyor hocam.Denedim örnek olarak eu beta romdan mi Rooma geçişte aynı sürüm bile olsa bazı uygulamalar takılıyor. Ben bu tarz geçişlerde "Swift backup" programını kullanıyorum.

Oyla:

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
Genelde sorun oluyor hocam.Denedim örnek olarak eu beta romdan mi Rooma geçişte aynı sürüm bile olsa bazı uygulamalar takılıyor. Ben bu tarz geçişlerde "Swift backup" programını kullanıyorum.
Tamam hocam öneriniz için sağolun bende onu kullanıyım madem

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Yaşasın yeni bilgi! Ben de öğrenmiş oldum. :) Teşekkürler değerli Mustafa hocam..
Estağfirullah Buse Hocam, ben de forumdaki bilgi birikimi olan dostlardan öğrendiklerimi ve deneyimlerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Oyla:

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
Estağfirullah Buse Hocam, ben de forumdaki bilgi birikimi olan dostlardan öğrendiklerimi ve deneyimlerimi paylaşmaya çalışıyorum.
Swift backup ile efs yedeği alınıyor mu ve yedek alındıktan sonra yedeğin dosya uzantısı nedir ve son olarak yedeği geri yuklediğimizde nasıl yüklüyoruz yine bu uygulamadan mı

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Tamam hocam öneriniz için sağolun bende onu kullanıyım madem
Ben Swift backup ile sistem dışı uygulamaları yedek alıyorum. Ayrıca arama ve mesajları yedekleme yapıyorum. Uygulamalarda (banka vb kullanıcı ve şifre kayıtlı olanlar) aynen geri yükleniyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Swift backup ile efs yedeği alınıyor mu ve yedek alındıktan sonra yedeğin dosya uzantısı nedir ve son olarak yedeği geri yuklediğimizde nasıl yüklüyoruz yine bu uygulamadan mı
Swift backup efs yedeği almıyor hocam. Onu twrpden alıyorsunuz. Geri yükleme aynen program üzerinden uygulamları seçtikten sonra orda geri yükle deyip istediğiniz uygulamayı seçerek geri yükleme yapılıyor. Burada bir açıklama yapayım swift Backup ücretsiz ise tek tek yedekleme yapabilirsiniz. Ücretli olan ile toplu işlem yapılıyor.

Son düzenleme:
Oyla:

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
Ben Swift backup ile sistem dışı uygulamaları yedek alıyorum. Ayrıca arama ve mesajları yedekleme yapıyorum. Uygulamalarda (banka vb kullanıcı ve şifre kayıtlı olanlar) aynen geri yükleniyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Swift backup efs yedeği almıyor hocam. Onu twrpden alıyorsunuz.
Tamam tşkler iyi geceler

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Burada Sercan Hocamın detaylı anlatımı var hocalarım. Ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.

Oyla:
Üst Alt