Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    142

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Tamam öyle yapıyorum gbwhatsap kuruyorum orijinalin yerine geçiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende artık bu uyarıyı vermiyor bugün orijinali play den kurdum sonra gbwhatsap kurdum nasıl olduysa hâlâ uyarı vermedi
Benim bahsettiğim şey uygulamanın farklı bir paket adı ile imzalanması. Örneğin WhatsApp adı altında 4 uygulama görünür ama hepsi birbirinden ayrı şekilde çalışır çünkü imzaları farklı. Ekte gördüğünüz gibi bu kısım farklı olduğu sürece yan yana birçok wp kurabilirsiniz.
Merhabalar. Orjinal yanina plus surumunu nasil kurdunuz ? Ucretli olani mi kurdunuz ? Biraz acabilir misiniz
Aralarında ki farklar;
WhatsApp uygulamasını silip yerine kurulucak olan sürüm;
  • Fouad.Whats9.xx_com.whatsapp
WhatsApp uygulamasını silmeden yanına kurabilirsiniz, sohbet yedeklerini farklı bir klasör de depolayacağını unutmayın!
  • YOWA9.xx_com.yowhatsapp
  • FMWA9.xx_com.fmwhatsapp
  • GBWA9.xx_com.gbwhatsapp
Burada sade ve clone versiyonu mevcut onu da deneyebilirsiniz.

ℹ️ Duyuru 📣
Görünüşe göre WhatsApp artık kendisiyle savaşıyor. Şirket kullanıcıları rastgele engelliyor ve onlardan "Resmi WhatsApp "a geçmelerini istiyor. İroni şu ki, şirket aynı zamanda resmi uygulamayı da engelliyor ve resmi WhatsApp uygulamasının (Playstore'dan) modifiye edilmiş bir sürüm olduğunu düşünüyor🤡
Yukarıdaki videoya bakın.

📌Bunun modlu sürümlere özgü değil, genel bir WhatsApp sorunu olduğu açıktır.

Yasaklama/engelleme sorunu Fouad WhatsApp'tan kaynaklanmıyor. WhatsApp'ın kendisiyle ilgili bir sorun ve playstore sürümü bile engelleniyor / yasaklanıyor.

Umarız şirket kendi sorununu çözer ve bu konuyu yetkin bir şekilde ele alır. Şüpheliyiz, ancak her ihtimale karşı, önemli sohbetlerinizin ve dosyalarınızın yedeklerini aldığınızdan emin olun.

🔜Her şeye rağmen, her zamankinden daha fazla anti-ban korumasına sahip olacak yeni bir sürüm üzerinde çalışıyoruz. Henüz bir çözüm yok, normalden daha fazla zaman alıyor, bizi izlemeye devam edin! ☄️

Bu arada, şirketin sizi, sohbetlerinizi veya medya dosyalarınızı önemsediğini garanti edemeyiz. Bu yüzden önemli şeylerin yedeklerini aldığınızdan emin olun. Kendi sorumluluğunuzda kullanın!

❤️ FouadMODS EKİBİ 2024✨

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-14-22-51-00-397_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-02-14-22-51-00-397_com.miui.securitycenter.jpg
    156,8 KB · Görüntüleme: 51

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Fm açıklama yaptı. şuan için bir çözümü yok bu problemin. whatsapp ın kendi uygulamasında bile problem yaşanıyor diye video yayınladı.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Arkadaşın birisi sorunu böyle çözmüş;
Resmi WhatsApp uygulamasında dahi sorun yaşayanlar için bilgilendirme.
WhatsApp Google Play Stor Üzerinden yüklenen resmi uygulamaları dahi klon olarak görüp erişim izni vermiyor. 4 gün uğraştıktan sonra sonunda bunun çözümünü buldum ve şuan resmi uygulama kullanmaktayım.
Çözüm ise WhatsApp uygulamasını play stordan değil, WhatsAppın wep sitesi üzerinden APK olarak indirip yüklemek. Böylece resmi uygulama sorunsuz çalışıyor.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Merhaba youwhatshapp kullanıyorum bende de ayni hatayı verdi .. yeniden mi yuklemem lazım modlu WhatsApp i..... youwhatshapp in yedeğini aldim oradaki yedegi orjinale nasil.aktaririm.yardimci olurmusunuz en azjndna bilgilerim.gitmemis olur...

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Merhaba youwhatshapp kullanıyorum bende de ayni hatayı verdi .. yeniden mi yuklemem lazım modlu WhatsApp i..... youwhatshapp in yedeğini aldim oradaki yedegi orjinale nasil.aktaririm.yardimci olurmusunuz en azjndna bilgilerim.gitmemis olur...
android-media-com.youwhatsapp-YOUWhatsapp- içindeki backups,databes,media klasörlerini yedekleyin. Daha sonra google playden whatsappı kurun. Hesap bilgilerini girmeden android-media-com.whatsapp-Whatsapp klasörüne backups,databes,media klasörlerini kopyalayın. Burada kopyalanan klasörlerindeki youwhatsapp adlarını mutlaka whatsapp olarak değiştirin. Sonra whatsapp kurulumunu yapın. yerel yedeği görecektir. Oradan geri yükleme yapabilirsiniz. Ben bu şekilde fm whatsapptan geri yükleme yaptım.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
yoksa yenisink mi yuklememiz.lazi...orjinal.whatsapp cok yavan geliyor

android-media-com.youwhatsapp-YOUWhatsapp- içindeki backups,databes,media klasörlerini yedekleyin. Daha sonra google playden whatsappı kurun. Hesap bilgilerini girmeden android-media-com.whatsapp-Whatsapp klasörüne backups,databes,media klasörlerini kopyalayın. Burada kopyalanan klasörlerindeki youwhatsapp adlarını mutlaka whatsapp olarak değiştirin. Sonra whatsapp kurulumunu yapın. yerel yedeği görecektir. Oradan geri yükleme yapabilirsiniz. Ben bu şekilde fm whatsapptan geri yükleme yaptım.
tsk ederim

tsk ederim

tsk ederim

tsk ederim
birde orjinal WhatsApp ta mesajlari nasıl gizleyebiliriz...modlu da olduğu gibi

tsk ederim

tsk ederim

ve mod lu WhatsApp varmi calisan

Son düzenleme:

ckarakaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Canan
Cihazım
İPhone SE
Konular
2

tsk ederim

tsk ederim

ve mod lu WhatsApp varmi calisan
Böyle bir Lsposed modulu var. 24 ocaktaki sürümü ile uyumlu. Tavsiye ederim. Root istiyor tabiki.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt