Uygulama Fotoğraflara karikatür efekti veren uygulama

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Bu arada full sürümünü buldum :) İnternetten araştıracak arkadaşlara şiddetle tavsiyemdir v1.0.16 sürümünü indirmeyin çünkü o sürüm daha modlanmamıştır. O sürümde olduğunu iddia eden web sitelerinden uzak durun. Stabil çalışan sürüm v1.0.14

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Bu arada full sürümünü buldum :) İnternetten araştıracak arkadaşlara şiddetle tavsiyemdir v1.0.16 sürümünü indirmeyin çünkü o sürüm daha modlanmamıştır. O sürümde olduğunu iddia eden web sitelerinden uzak durun. Stabil çalışan sürüm v1.0.14
Full sürümünü mü buldun angel~~ bu zaten full sürümü. lyrebird studios'un uygulamalarını modsuz kullanamazsın hemen kredi kartı ile satın almanı ister. deneme sürümünü başlatman bile ücretlidir. tabiki yeni versiyonları var ama hiç bir fark yok. Android 11 varsa cihazında ilk kurulumunda kullanabileceksin.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Full sürümünü mü buldun angel~~ bu zaten full sürümü. lyrebird studios'un uygulamalarını modsuz kullanamazsın hemen kredi kartı ile satın almanı ister. deneme sürümünü başlatman bile ücretlidir. tabiki yeni versiyonları var ama hiç bir fark yok. Android 11 varsa cihazında ilk kurulumunda kullanabileceksin.
Doğrudur bana full sürümünü gönderebiilr misiniz bendekiyle aynı mı bakayım.

faruk01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
pc teknisyeni
Konular
17
Ustam bana da gönderebilir misin

KenanAyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Mi8se
Konular
1
uygulama modlanmaya çok uygun keza stelerde modlu olaral adının sonuna mod apk yazmak yeterli

Üst Alt