Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Janissary Yeniçeri demek
Allah Allah illallah
baş üryan, göğüs kalkan, dide al kan, sine püryan bu meydanda nice başlar kesilir hiç olmaz soran kahrımız, kılıcımız düşmana ziyan (adüvvden korkmadık korkmayız hiçbir zaman Kuran'da zafer vadediyor Hazret-i Yezdan uğrun açık olsun ey serdar-ı mücahid Hüda kılıncını keskin etsin ömrünü gün gibi medid fahr-i alemi hoşnud ettin hak gazay-ı ekberini etsin mübarek ve said) kulluğumuz, padişaha ayan sayılmayız parmakla tükenmeyiz kırmakla üçler, beşler, yediler, kırklar nur-u nebi, kerem-i ali, keramatı veli gülbang-i Muhammedi pirimiz, hünkarımız, üstadımız kutb-ul arifin Hacı Bektaş-ı Veli dem-ü devranına hû diyelim hû...

ismailakyag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Sanırım ben en basit olanı seçmişim adım ve soy adım :D

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Caner19, 19 u gören ya Çorumluyum saniyordur yada 19 yaşındayım saniyordur :) nickimin hikayesi evet bundan yaklasik 12 yil öncesi 19 yaşındaydim ve nicklerimi 19 olarak aliyordum, ki ben kendimi her zaman 19 luk hissetmek istiyorum 30 üzerine geldigimiz icin yaş sendromu baş gostermeye başladı açıkçası :) sevgiler saygilar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Evet, aramıza yeni katılmış olan arkadaşlarımızın Niklerinin anlamlarını merak etmeye devam ediyoruz

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Fakelifetk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
E-Ticaret
Konular
28
Aslında çok sacma Facebook zamanlari ozaman 24 saat oyun oynadığımız dönemler oyun oynarken arkada çalsın diye no 1 dinlerdim orda fakelife diyordu bı nakaratinda onu denemiştim ve alınmıştı. Bende oyunlarda kullanilan " ace , TK " kelimlerini sonuna ekledim ve ortaya bu çıkmıştı aslında güzel bişey kendi nickinizin sadece size göre olması nedenmi nickinizi Googleda arattiginiz zaman sayfalarca nerde ne yaptiginizi bulabiliyorsunuz :) deneyin derim!
Not : fake life | sahte hayat

Defineadresi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Defineci
Cihazım
Redmi not 5
Meslek
DEFİNECİ_ARKEOLOG
Konular
9
benim ki de ben 21 yıllık defineciyim...define forum sitemizde var....legal kazılaerda yaptım...ve bulduklarımın neredeyse %97 sini müzelere karşılıksız hibe ettim...ve halada definecilik yapıyorum...

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17
95 senesinden beri bu nick kullanırım daha forum nedir kimse bilmezken forumtr de adminlik yapmıştım vay be
Lovelesss sevgisiz demekti öylece kaldı

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt