Haber Forumda zorunlu tel numarası isteği !

• Konbuyu başlatan brusk
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 35
  • Görüntüleme 4K

622ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.0.1
Cihazım
Redmi note 3
Konular
1
Benim fikrim hiç gereği yok böyle bir işin. Aylardır bu forumdayim 1 tane ergene ve kufurune denk gelmedim.

Ayrıca ben yurt dışındayım. Numaramı kaydedemiyorum. Az önce bir özel mesaj gelmiş adama bişey soylicem yazamıyorum. Adam da şimdi ne duyarsız diyordur bana.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Benim fikrim hiç gereği yok böyle bir işin. Aylardır bu forumdayim 1 tane ergene ve kufurune denk gelmedim.

Ayrıca ben yurt dışındayım. Numaramı kaydedemiyorum. Az önce bir özel mesaj gelmiş adama bişey soylicem yazamıyorum. Adam da şimdi ne duyarsız diyordur bana.

Hocam sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız için manuel olarak SMS Onayı verilebiliyor... Ki şu anda sizin hesabınıza verdim. Yalnız telefon numaranızı özel mesajla bana iletmenizi rica edeceğim.

Ergenler ve küfür konusunda ise... Biz bu derece sıkı tutmasaydık sizce böylesine huzurlu bir ortam yakalayabilir miydik? :)

erhan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi5s
Konular
5
Muhtemelen bizim attığımz mesaj firmasının anlaşması dışında bir telfeon numaranız var o yüzden siz bana özeldenmesaj atın onay işini manual olarak yapalım.
Hocam mesaj da atamıyorum.doğrulama mesajını siz atın ben size söyleyeyim kabul olur mu :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

sawasawas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sawo
Cihazım
redmi note2
Konular
22
Hocam sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız için manuel olarak SMS Onayı verilebiliyor... Ki şu anda sizin hesabınıza verdim. Yalnız telefon numaranızı özel mesajla bana iletmenizi rica edeceğim.

Ergenler ve küfür konusunda ise... Biz bu derece sıkı tutmasaydık sizce böylesine huzurlu bir ortam yakalayabilir miydik? :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt