Sohbet Forumda neden despotizm var.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Despotluk değil, gereken yapılmıştır. Yönetim kadrosunda değilim ama yapılan doğru.

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
4000 kusur PC, MOBİLE, TEKNOLOJİ, vs vs Forum ve sitelerin yaklaşık 18 yıldır üyesi ve takipçisi biri olarak

Yaşınızı 19 olarak belirtmişsiniz. Sanırım 1 yaşında giriş yaptınız bu forum alemine?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Anladıysam bembeyaz olayım herkesin kurban bayramı mübarek olsun :)
Hocam size çikolata rengi daha çok yakşıyor, aman ha....Sizin de bayramınız mubarek olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaşınızı 19 olarak belirtmişsiniz. Sanırım 1 yaşında giriş yaptınız bu forum alemine?
Şimdiki gençler olağanüstü hocam, şaşırmayın boşuna...iyi bayramlar

hoho

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
hoho
Cihazım
android
Konular
11
Yeni bir üyeniz olarak bu gün açılan bir konu hakkında kullanıcıların yaptığı yorumlar neticesinde konunun "Uslub dışına" çıkılmış olması gerekçesiyle yorumlara kapatılmış olduğunu biraz önce foruma girince gördüm.
ve üzüldüm neden insanların forumda özgür iradeleriyle fikir ve düşüncelerini açıklamalarına musade etmiyorsunuz MİUİ'yi yağlamaya ballamaya mecburmuyuz
evet mutlaka ki forumların kendine has kuralları vardır bunlara saygı duyuyorum.
ama "kin ve nefrete yönlendirmeyen,cinsellik,argo kelime,şiddet ve küfür içerikli" olmadığı sürece insanların fikirlerini açıklamalarına neden musade edilmiyor.
X bir telefonun veya telefonların şu kadar yıl çalışarak bozulmadığına dair gelen mesajlar mı sizi rahatsız ettiki konuyu yorum dışı bıraktınız
Siz Yönetici ADMİN kadrosu olarak öncelikle İnsanların duygularıyla oynayan dalga geçen saygısızlık sınırlarını zorlayan ifadeler içeren bir alt düzeydeki yöneticiniz MESELA "
Mertal
ve Usta üyeniz. Forcesser Arkadaşlara adabı muaşeret konusunda daha itinalı davranmaları hakkında ikaz ve uyarıda bulundunuz mu acaba.?
Forumların amacı nedir. Acaba?
Şahsen ben 4000 kusur PC, MOBİLE, TEKNOLOJİ, vs vs Forum ve sitelerin yaklaşık 18 yıldır üyesi ve takipçisi biri olarak bunları söylüyorum.
insanların sadece MİUİ'yi methetmesini ve bunun dışında 3 maymunu oynamasınımı istiyorsunuz.
yanlış anlamayın bende MİUİ hayranı biriyim hayatımın son 8 yılını çevremdekilere MİUİ'yi sevdirmek ve tanıtmak amacıyla reklamını yapmış ve bir çok kişinin MİUİ telefonlardan almalarını sağlamış biri olarak söylüyorum. Ailemden 3 kişiye Miui telefon aldırdım.
Umarım bu mesajımdan sonra beni BANLAMAZSINIZ.
.

Çok ta şaapmamak lazım..

Bi operatör vardır aha kural bak bu der yapar. bi operatör vardır insiyatif gösterir. İlkine denk gelmişsin sanırım. Bunu bizden çok senin bilmen lazım heheh

4k forum üyesi olup da burda bunu gerçekten yazmış olmana şaşırdım heheh. Her yerde düzgün olsa keşke... Benim Türkçe içerikli fazlasıyla düzgün bulduğum bi platform az bi süredir sürekli takip ediyorum söyleniş yazılış uslupdan ziyade yazanları oku :)

Herkes yeteri kadar türkçe, edebiyat okumamış olabilir kaliteli eğitim alamamış olabilir bunun ölçüleceği yerde böyle platformlar değildir. Küçük yaşta eğitim hayatına son verip ticarete atılan belki güzel Türkçe konuşamayıp o kadar efendi insanlar varki bu ülkede seninde bu ülkede yaşadığını varsayarak böyle birşeye şaşırmış olmanı hayretler içerisinde okuyorum heheh

Prag da yada roma da yaşasan ülkene dönsen de bunları desen diyeceğim oradan gelsen yadırgamaz ülkemizin durumunu anlayabilirdin.

İster yaw baba çözdün mü işi bah sana şöyle bişiy buldum yazsın önemli olan niyeti herkes birbirine yardıma koşuyor kimisi ticaretini yapıyor yapsın yapacak..

1-2 aydır burdayım kıraldan kralcı adam görmedim pek sikayetini dile getiren de markaya çemkiren de saygısızlık eden de oldukça fazla eğer bu bir topluluksa toplumdaki her düşünceye sahip adam gelip yazabiliyor. Bu adam lise okumayıp çalışmak zorunda kalmış ise kendini geliştirecek vaktini dahi burda insanlara yardıma adamışsa getirsin anlımıza da dayasın yani hahaha

Ben burda premium üyeliğe o kadar mod var onlara para veriliyor mu falan diye yazdım banada ters davranan oldu iyimser olan oldu ama kimse banlamadı zannetmiyorum milleti kolay kolay banlamazlar.

Hatta bu dolar kuruna nazaran başlık açtım cihaz alacaklar ne bulurlarsa yumulsun bin liralık şey 2 bin olur minvalinde ama kaldırdılar. Ya kendileri cevreleri satsın satış yapsın diye yada başka sebepten..maksadım millete yazık ucuzken alındı siyasi bulundu :(

e bunları çıkıp desen ne olur demesen ne olur kardeşim önemli olan o burda telefonu almak isteyen de var satmak isteyen de alıp arızası olan da başka derdi olan da maksat aynı X marka kimine dert kimine keyf platformu.

Neyse ben bu 4000 bin forum şeyisine biraz gülmeye gideyim hahaha konu okadar üyelik alıp almamak aktıf kullanıp kullanmamak da değil 4k foruma üye olup burda söylediğin şeyleri buraya özelmiş gibi lanse etmen. ben ekşide hatta reddit de onlarcasını gördüm bak reddit diyorum...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam size çikolata rengi daha çok yakşıyor, aman ha....Sizin de bayramınız mubarek olsun

Şimdiki gençler olağanüstü hocam, şaşırmayın boşuna...iyi bayramlar
Sağol hocam öpüyorum ellerinden :)

Hahahaha,tespitin babası :)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
8 yıldır herkese miui tavsiye ediyor, ailesinden 3 kişi telefon kullanıyor. neredeyse sülalem xiaomi telefon kullanıyor :) herkes halinden memnun,
Bu arada herkesin Kurban bayramı mübarek olsun sun~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
8 yıldır herkese miui tavsiye ediyor, ailesinden 3 kişi telefon kullanıyor. neredeyse sülalem xiaomi telefon kullanıyor :) herkes halinden memnun,
Bu arada herkesin Kurban bayramı mübarek olsun sun~~
İyi bayramlar hocam

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kendilerini adabı muaşeret kurallarına uymamakla itham eden konu altında adabı muaşeret dersi veren Mertal ve Forcesser ... Sizlere takdirlerimi iletmeden edemeyeceğim arkadaşlar. Teşekkürler iyi ki forumumuzda bizlerle berabersiniz clap~~

Üst Alt