HyperOS Foruma teşekkür postu

gokhn89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
mi11 ultra
Konular
3
Arkadaşlar aldığım mi 13 ultrada fake miui rom vardı buna canım çok sıkılmıştı. Forumda bir sürü konu okudum, sorular sordum cevapladınız ve forum sayesinde şu anda orijinal taiwan hyperos kullanıyorum. Önce bootloader kilit için başvuru yaptım 1 ay süre verdi. Sonra ShahinF27 isimli arkadaşımızın konusu sayesinde global hyperos a geçiş yaptım. Kilit açma sürem dolduğunda kilidi açıp mi flash üzerinden yine forumda sıklıkla önerilen taiwan rom a geçiş yaptım. Ve bu işlemlerin hepsini sanki daha önce çok defa yapmışım gibi yaptım forumdakilerin ayrıntılı açıklamaları sayesinde. Bilgi paylaştıkça güzeldir, teşekkürler

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Evet forum gerçekten yararlı olmuş ancak bir telefon alıp sorunsuz kullanabilmek ne kadar külfetli olmuş böyle. Xiaomi telefonu kullanıma hazır hale getirmek engelli koşu gibi oldu artık. giggle~~

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
Merhaba bende mi 13 ultra kullanıyorum 5 gündür şuan global rom var fakat sms ve arama uygulaması orjinal xiaominin kendi yazılımı değil bunu da sevemedim. Bende rom yüklemek istiyorum ama hangisini yükleyeceğim nasıl yapmalıyım hiç fikrim yok faydalandığınız konu başlıklarını buradan ya da mesajdan paylaşabilir misiniz bootlader kilidim açık bu arada

Üst Alt