Sohbet Forum Yetkilisi Zenex'e Teşekkürler

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Twrp yüklerken Hardbrick olmuş Redmi Note 8 cihazımı tamir edebileceğim düşüncesi ile yarım yamalak arka kapağını söktüm, kendim evde yapabilecekmiş gibi :) Daha sonra işi bilene bırakmaya karar verip Zenex hocama ulaştım. Kendisine durumu anlatıp cihazın hiç tepki vermediğini, ışığının dahi yanmadığını söyleyip cihazımı kargo ile kendisine gönderdim. Bu sırada çok sağolsun özel mesajlardan tüm sorularımı cevapladı. Üzerimde ilk defa başıma böyle birşey geldiği için bir panik, olmayacak bu telefon gibi düşüncelerim vardı. Çok gereksiz mesajlar atarak kendisini rahatsız etsemde tüm sorularımı cevapladı. Tam 1 hafta içerisinde cihaz açılır bir vaziyette, arka kapağı nizami olarak yapıştırılmış, parmak izi sorunsuz çalışan bir telefon olarak bugün bana geri ulaştı. Custom Rom yükleyelim derken cihazı Hardbrick ettik olacak iş ya :) Ayrıca Zenex hocama durumumu anlatıp fiyat konusunda yardımcı olup olamayacağını sorduğumda direkt olarak yardımcı oldu. Bütün okul işlerimi vs bu telefonumla hallediyordum ve sorunsuz olması beni çok çok mutlu etti.

Birdaha da custom rom, stock rom vs işleriyle uğraşmama adına kendime söz verdim. Yardımları ve anlayışı için Hüseyin Abi'ye çok teşekkür ederim. Hayırlı günler

Üst Alt