Yardım Forum Hakkında.

• Konbuyu başlatan Tncy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 34
  • Görüntüleme 2K

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Açık
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sorunumu belirttiğimi halde hesabım banlanmış.
Önceden de foruma giremiyordum. Beyaz ekran sorunu vardı. Skorpi hocam düzeltti.
Ben cidden çok sıkıldım her seferinde aynı konuyu sürekli sürekli yazmaktan. Birde sürekli yazıya link atamak zahmetli. Bendeki de kafa ve bu kadar uzun süre harcamaktan sıkıldım. Ancak galiba bu forumda sorunsuz bir şekilde üyelerin foruma yardım edilmesi istenmiyor. Ancak sorunlu şekilde yazmak lazım. Optimize YZ soruna neden olabileceğinden hocalarımızın sıkıntı yaşamaması linki silmem lazımdı ve aynı konuyu bir daha yazdım. Dün de slowmotion hal3 enabler çalışmıyor diye silmek zorunda kaldım ve bilin bakalım? Aynı konuyu birdaha baştan yazdım. Yedek linkler yazıcağım diye yazıların renklerini değiştiriyim de insanlar karıştırmasın diye rengini değiştirdim. Evet yine tüm yazı gitti birdaha baştan.
Üstelik dün google camera kurulumu konusu yazdım ince ayar değil sadece konu ve o konu için birsürü apk indirdim denedim 4 günde ve forum için her gün birsürü magisk modülü deniyorum uygulamalar deniyorum. Haftada bir rom deniyip +larını -lerini yazıyorum. Konuyu yazdım. Üstelik ince ayarlar yaptırmak için diğer konunun linkini atıf yaptım. Ancak google kamera kurulumu ile kamera ayarları tamamen aynı şeyler (!) olduğu için konum çöp kutusuna taşındı.
Bu forumda beni sevmeyenler nefret edenlerde olduğunu biliyorum. Ancak onlara da saygı duyuyorum. Zaten bu forum için ne yapsak bir eleştiri yapılıyor hakkımda şikayet ediliyor. Allah bilir siz bu yazıyı okuyamadan banlanacağım belki de.
Banlanmassam da bitmiştir benim için. Forum için çok yararlı birşey de olsa konusunu açmayacağım belki nadiren açarım ama açmayı düşünmüyorum. Cohci52 hocama verdiğim bir sözden dolayı her ne kadar vaktimi çöpe atsam da Mi Room konusunu güncelleyeceğim.
Üstelik bundan sonra da rom denesem de +larını -lerini yazmayacağım siz keşif edin.
Hem magisk modülleri denemeyeceğim forum için kazancım ne? sadece nefret oluyor bir de telefonumu eskitmek.
Sadece benim için çok önemli sorunlardan bahsediceğim.
Zaten gelicek yorumları az çok tahmin ediyorum "Size konu açın magisk modülü rom deneyin uygulama diyen olmadı. Lütfen yazdıklarınıza dikkat ediniz" gibi yorumlar.
Bakın zaten kendim için yapmıyorum bunları amacım ilgi çekmek değil. Yardımseverlik bencilliğe göre yapılmaz.
Ben her yaptığımı herkese anlatmayı sevmem gizli kalmasını severim. Ancak bu kadara getirildim. İyi Forumlar.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam zaten cevabı siz vermişsiniz. Kimse zorla yardımseverlik yapmıyor. Herkes kendi isteyerek yapıyor. İçinizden gelmiyorsa artık yapmayabilirsiniz. Ama burda neden yaptıklarınızı anlatıyorsunuz? Burda forumdaki aktif kişilerin yarısından fazlası forum için birşeyler yapmaya çalışıyor. Yani bu konuda yalnız değilsiniz.

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hocam zaten cevabı siz vermişsiniz. Kimse zorla yardımseverlik yapmıyor. Herkes kendi isteyerek yapıyor. İçinizden gelmiyorsa artık yapmayabilirsiniz. Ama burda neden yaptıklarınızı anlatıyorsunuz? Burda forumdaki aktif kişilerin yarısından fazlası forum için birşeyler yapmaya çalışıyor. Yani bu konuda yalnız değilsiniz.
İçimden gelmemesi değil konu hocam önüme engel konulması sanki her yazdıklarımda foruma zarar veriyormuş gibi algılanıyor. Yardımseverlik zorla yapılmıyor. Hocam istemek farklı bencillik ilgi almak için yapılması farklı. Yardımseverliğimiz ilgi algılanıyor galiba. Her konum sanki boşmuş gibi algılanıyor içeriğine bakılmayarak. Allahın her günü aynı konuyu yazmak için 45 dakika harcasaydınız sizde akıl sağlığınızı yitirirdiniz.
Yaptıklarımı anlatıyorum çünkü ANLAŞILMIYOR. Zaten sona doğru yaptıklarımı anlatmayı sevmediğimi söyledim. Ancak herkesin bir sabır noktası var.
Üstelik sadece ben forum için birşeyler yapıyorum demedim. Çoğu kişinin emek verdiğini biliyorum. Ancak o kadar emek verdiğiniz şeyin yanlış anlaşılması çöpe atılması çok kötü birşey. Ne hak yerim ne de yedirtirim hocam.

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Ctnnali ne seni tanırım ne arkadaşı daha düne kadar sende skorpi üstada sitem diye bir konu açmıştın arkadaşta kendi sorunlarını dile getirmiş. yararlı şeyleri kısıtlayan olmuyodur tahminimce.
Nede olsa Paylaşım yardım platformu burasi. Öyle birşey varsa da bir yanlışlık olmalı emek verenlerin emeğini çöpe atmak saygısızlık olur kanaatimce.

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Şu konu benim de çok ilgimi çekti. Resmen konu okunmadan direkt çöpe atılmış.

İnceleme - Mi Max 2 Google Camera Kurulumu
Diyorum hocam içeriğine bakılmadan hoop çöpe. Alakası yok iki konunun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ctnnali ne seni tanırım ne arkadaşı daha düne kadar sende skorpi üstada sitem diye bir konu açmıştın arkadaşta kendi sorunlarını dile getirmiş. yararlı şeyleri kısıtlayan olmuyodur tahminimce.
Nede olsa Paylaşım yardım platformu burasi. Öyle birşey varsa da bir yanlışlık olmalı emek verenlerin emeğini çöpe atmak saygısızlık olur kanaatimce.
Buyurun.
emek verenlerin emeğini çöpe atmak saygısızlık olur kanaatimce.
Konumun çöpe atılmasına sebep olan konu ile linkini attığım konuyu araştırın. Ne benzerlik var?
Ben bu konu için 4 günümü verdim

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Diyorum hocam içeriğine bakılmadan hoop çöpe. Alakası yok iki konunun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyurun.

Konumun çöpe atılmasına sebep olan konu ile linkini attığım konuyu araştırın. Ne benzerlik var?
Ben bu konu için 4 günümü verdim
Hocam bilmiyorum bende genel bir yorum yaptım pek forum kullanmayı bilmiyorum.
Resimlerle ilgili forum kuralı var belki onlarla ilgili bir şeydir (dediğim gibi forum kullanımından pek anlamam)

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hocam bilmiyorum bende genel bir yorum yaptım pek forum kullanmayı bilmiyorum.
Resimlerle ilgili forum kuralı var belki onlarla ilgili bir şeydir (dediğim gibi forum kullanımından pek anlamam)
Forum kurallarını biliyorum çoğunu ezberledim onun için 2.fotoğrafa bakabilirsiniz. Orda açıklama yaptım ki banlanmasın. ve o kocaman yazıyı sildim. Birdaha yazmam.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Üstteki mesajlara yorum yapmadım hocam. Ben sadece son cümlesi hakkında yorumumu söyledim. Arkadaşta gayet güzel açıklamış zaten. Yani metni tamamen okudum arkadaş çok haklı gidiyor derken son dakika da yaptıklarını söylemesine yorum yazdım sadece. Yanlış anladınız beni :)

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Üstteki mesajlara yorum yapmadım hocam. Ben sadece son cümlesi hakkında yorumumu söyledim. Arkadaşta gayet güzel açıklamış zaten. Yani metni tamamen okudum arkadaş çok haklı gidiyor derken son dakika da yaptıklarını söylemesine yorum yazdım sadece. Yanlış anladınız beni :)
Doğrudur hocam kusura bakma o zaman bı kabahatimiz olduysa affola

Oyla:
Üst Alt