Duyuru FORUM GÜNCELLEMESİ YAPILACAKTIR

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Mobil sayfada iyi
elinize sağlık.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Elinize ve emeğinize sağlık..
Yenilikler dozunda ve yerinde oldukça her zaman iyidir.

Foruma girer girmez, acaba TV ayarları mı bozuldu diyerek hemen ayarlarla oynamaya çalıştım.
Tam o anda da "Forum güncellemesi yapılacaktır" başlıklı konuya girip okumaya başlayınca durum anlaşıldı.

Forumda kullanılan renklerin daha sade, daha gözü yormayan ve bakıldığında sayfanın daha hoş durmasını sağlayabilecek yazı ve arka planın uyumlu olduğu renklerden seçilirse daha iyi olur düşüncesindeyim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada forum alanının sol tarafında bulunan mesaj yanındaki kişi bilgisi görüntüsü eskiye göre daha derli toplu olmuş.
Galiba biraz da göz alışkanlığı, bir kaç gün geçince her şey yerli yerine oturur. ]:)))

Kişi Bilgisi alanında yer alan SMS ONAYLI bilgi buttonunun arka plan rengini dark cyan şeklinde deneyebilir misiniz? standart yeşil rengi orada sırıtıyor. Haki yeşilin biraz daha açık tonu da olabilir.

Son düzenleme:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bana biraz eski bir siteye girmiş havası verdi. Sanki bir önce ki arayüz biraz daha modern durduğu için gözüme iyi geliyordu. Birde yazılar böyle biraz sıklaşmış gibi geldi her şey çok iç içe duruyor. Son bir rica da açtığımız bir konuyu silme yetkisine sahip değiliz bu siteye özgü bir politika mı yoksa genel olarak böyle bir şey mümkün değil mi ? En son halini bekleyelim bakalım. (bu eleştiriyi gelişime katkı sağlamak için yapıyorum umarım yanlış anlaşılmaz)

Son düzenleme:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Bu ne hız, teşekkür ederim.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Sayın HiddeNKinG hocam, elinize emeğinize sağlık...biliyorum ki henüz her şey tamamlanmış değil, ince ayarları yavaş yavaş yapıyorsunuz ve bittiğinde neredeyse mükemmele yakın olacağından en ufak şüphem yok....
Sadece size 2 ricaM olacak....1 ncisi ana sayfadaki mesaj sayısını eskisinde olduğu gibi 100 e kadar ayarlanabilme özelliği, eğer mümkünse tabiki, birde benim gibi bazı yaşlıları da düşünerek, mavi temaya alternatif renkler sunmanız olacak...zira mavi benim gözlerimi çok yoruyor...Saygılarımla

Gesendet von meinem MI MAX 3 PRO mit Tapatalk
Evet hocam bu 2 konuya el atacağım. Teşekkür ederim beğenmenize sevindim.
aynen hocam bende ana sayfadaki konu sayısının 100'e kadar olması yönündeyim. emeğinize sağlık kolay gelsin. ayrıca chrome üzerinden giriyorum ben foruma sağ üstte üç noktaya tıklayıp ana ekrana ekle deyince önceden MİUİTürkiye olarak ve uygulamaymış gibi açılıyordu şimdi ekle deyince tapatalk simgesi ve tapatalk ismi ile ekliyor tarayıcı sekmesi olarak açılıyor büyük bir problem değil ama böyle de bişe var saygılar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Elinize ve emeğinize sağlık..
Yenilikler dozunda ve yerinde oldukça her zaman iyidir.

Foruma girer girmez, acaba TV ayarları mı bozuldu diyerek hemen ayarlarla oynamaya çalıştım.
Tam o anda da "Forum güncellemesi yapılacaktır" başlıklı konuya girip okumaya başlayınca durum anlaşıldı.

Forumda kullanılan renklerin daha sade, daha gözü yormayan ve bakıldığında sayfanın daha hoş durmasını sağlayabilecek yazı ve arka planın uyumlu olduğu renklerden seçilirse daha iyi olur düşüncesindeyim.

Bu arada forum alanının sol tarafında bulunan mesaj yanındaki kişi bilgisi görüntüsü eskiye göre daha derli toplu olmuş.
Galiba biraz da göz alışkanlığı, bir kaç gün geçince her şey yerli yerine oturur. ]:)))

Kişi Bilgisi alanında yer alan SMS ONAYLI bilgi buttonunun arka plan rengini dark cyan şeklinde deneyebilir misiniz? standart yeşil rengi orada sırıtıyor. Haki yeşilin biraz daha açık tonu da olabilir.

Tam renkleri düzenlerken yazmışsınız hocam :) Kullanıcı rütbelerinde genel olarak material renk tonlarını seçtik. Arada atladığımız gözünüze çarpan olursa, haber verirseniz sevinirim.
Bana biraz eski bir siteye girmiş havası verdi. Sanki bir önce ki arayüz biraz daha modern durduğu için gözüme iyi geliyordu. Birde yazılar böyle biraz sıklaşmış gibi geldi her şey çok iç içe duruyor. Son bir rica da açtığımız bir konuyu silme yetkisine sahip değiliz bu siteye özgü bir politika mı yoksa genel olarak böyle bir şey mümkün değil mi ? En son halini bekleyelim bakalım. (bu eleştiriyi gelişime katkı sağlamak için yapıyorum umarım yanlış anlaşılmaz)
Varsayılan tema daha sade ve hızlı hocam, bu nedenle bu temayı seçtik ama ilerleyen dönemlerde hem yeni tema eklemeleri yapacağız hem de ben sıkılırım zaten bu tonlardan mutlaka oynarım gibi geliyor :)

Son düzenleme:
Üst Alt