Forum Ekibine Katılmak İster misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
4 Sayfayı da okudum...Kimler gelmiş, kimler geçmiş.....İllaki Yetkili olman gerekmiyor....Eğer bu Forumdan yararlanıyorsan, karşılığını da Sen, eğer az çok Bilgin varsa, zaten başkalarına yardımcı olarak verirsin....bu kadar basit.... buraya Üye olmakla zaten kendimi Ekip'in bir Parçası olarak görüyorum....Bildiğim ve yardım edebileceğim Konularda, yardımlarımı, fırsat buldukça, Asla esirgemem/esirgemeyeceğim......Saygılarımla

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
4 Sayfayı da okudum...Kimler gelmiş, kimler geçmiş.....İllaki Yetkili olman gerekmiyor....Eğer bu Forumdan yararlanıyorsan, karşılığını da Sen, eğer az çok Bilgin varsa, zaten başkalarına yardımcı olarak verirsin....bu kadar basit.... buraya Üye olmakla zaten kendimi Ekip'in bir Parçası olarak görüyorum....Bildiğim ve yardım edebileceğim Konularda, yardımlarımı, fırsat buldukça, Asla esirgemem/esirgemeyeceğim......Saygılarımla

Kimse zaten ekipte olmak için değil forumda olmak için burada hocam ortamı da güzel yapan bu oluyor.

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Uuuuuu. Forum zenginleşiyor gelsin haberler

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
Acizane bir görüşümü ifade etmek isterim. Kimseye taş atmak gibi bir niyetimde yok. Bir camiada yeni olduğunuzda önce oradaki insanların sizi tanımasını beklemek zorundasınız. Her ailenin kendine has kuralları vardır. Daha önceki forumların kuralları ve yaşam biçimleri bu forumdakinden farklı olabilir. Bu yüzden başka yerde yaptığınız hareket burada doğru karşılanmayabilir. Birde bir yetki üzerine ısrar ve polemik sizi itici kılabilir. Saygılarımla

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Galiba yanlış anlaşılmalar var...

Forum ekibimize katılmak isteyen arkadaşlarımızın durumları mevcut ekip üyeleri arasında görüşülür ve oy çokluğu ile değil sadece oy birliği ile onaylanırsa kabul edilir. Yani forumda kullanıcı başlığı altında forum yetkilisi yazan her arkadaşımızın görüşü nihai karara direk etki etmektedir. Dolayısıyla her hangi bir ekip üyesi arkadaşımızla "yetki" tartışmasına girmek son derece yersizdir. Her ekip üyesi arkadaşımız fiilen olmasa da site kurucusu admin ile aynı yetkiye sahiptir.

Belki yeni üyelerimiz bilmeyebilir ancak burası sadece 2 kişinin değil hepimizin forumu, zannediyorum bu durumu bir defa daha hatırlatmamız gerekli...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Forumda yetkili olmak isteyen arkadaşların bu foruma üyelerden daha fazla katkı yapmaları gerekmektedir. Elbetteki insanın içinde olduktan sonra yetkisi olsa da olmasa da tüm yöneticilerden daha fazla katkı yapmaları mümkündür. Birisi titrine yani forumdaki ünvanına göre paylaşım yapıyorsa bu pek samimi değildir. Yönetici olduğunuzda herhangi bir maddi menfaatiniz olacağını düşünüyorsanız maalesef bu yanlış bir düşünce. Görüyorum ki sanki bu düşüncede olan arkadaşlar var.

Hiçbir forumda, hiç kimseye, tanımadan, yaptığı işleri görmeden yetki verilmez. Yetki istemek için öncelikle bu işi yapabileceğinizi göstermeniz gerekir. Arkası zaten gelir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar kimsenin eğlencesini bozmak istemem ancak konu gereksiz uzuyor...

yenikonya hocam talebini iletti ve malum nedenlerden ötürü sitemiz yönetiminde yer alamayacağı ifade edildi. Dolayısıyla konun uzatılmasının hiç anlamı yok. Tecrübeler, yaş, bilgi seviyesi elbette ki önemli ancak yönetim ekibinin içerisinde yer almak için aradığımız farklı ve bizler için daha önemli kriterler var. Bu kriterlere sahip ve forumumuza desteğini sunmak isteyen arkadaşlarımızın gereksiz mesajlar yığını içerisinde kaybolmaması adına ilgisiz gördüğüm mesajları temizliyorum.

Herkese iyi forumlar.

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Destek ekibi sanıyorum uygun görülürse olacağım yer.
8 senedir android telefon kullanan, tamir bakım işlerimi kendim halleden birisiyim telefonun kasası açık şekilde hangi parçanın ne olduğunu hatasını bilirim hiç telefoncuya telefon vermedim bugüne kadar. İlk android telefonumu tamamen 2 kez yenilemek zorunda kalarak öğrenmiştim her şeyi. üniversite bilgisayar bölümü öğrencisiyim, teknik lise mezunuyum sadece telefon değil bilgisayar vb teknolojik her alanda bilgim vardır. Ancak teknik bilgi tamir bakım lehim vs tarzda bilgim daha fazladır. ileriki dönemde forumda bilgisayar konusu da açılırsa ayrıca orada da çok yardımım dokunur bilgisayar üzerine kendi tamir-bakım dükkanımız var.

yilmaziyigun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi A1
Meslek
Mobil Yazılımcı
Konular
4
Alım var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt