Çözüldü Formattan sonra wifiye girme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mythpunch

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Red Mi 5 Plus
Konular
1
telefona format attım başarılı bir şekilde gerçekleşti ardından reboot yaptım açıldığında ise mi security This device is locked dedi şifreyi biliyorum fakat internet bağlantısı olmadan giriş yapmıyor bunun için wifiye girmem gerekiyor fakat wifi parola kısmında klavye açılmıyor KLAVYE AÇILMIYOR

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Oyla:

yurttaşsalih

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
Poco F3
Konular
3

paylaştığınız linke baktım ama çözüm olmadı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bende de benzer sorun var. 1 saattir uğraşıyorum, çözemedim. id.mi.com'dan şifremi sıfırladım ama yeni şifreyle kilidi açamoyorum. eskisiyle de olmuyordu. bu sorun olmadan önce wifi'ya bağlıydım. bu sorun çıkınca baktım wifi aktif hala. wifi kısmına şifre girmeme de izin vermiyor. cihazım mi max 2 ama konu başlığını görünce aniden yazmak istedim. ne yapmalıyım?

i.mi.com adresinden cihazımı bul kısmında cihaz konum geçmişini silip sadece en son güncel konumu sistemde tanımlayıp bıraktım. sonra bi kaç dakika sonra telefonu elime aldığımda bu cihaz kilitlendi yazısıyla karşılaştım.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
paylaştığınız linke baktım ama çözüm olmadı.
bende de benzer sorun var. 1 saattir uğraşıyorum, çözemedim. id.mi.com'dan şifremi sıfırladım ama yeni şifreyle kilidi açamoyorum. eskisiyle de olmuyordu. bu sorun olmadan önce wifi'ya bağlıydım. bu sorun çıkınca baktım wifi aktif hala. wifi kısmına şifre girmeme de izin vermiyor. cihazım mi max 2 ama konu başlığını görünce aniden yazmak istedim. ne yapmalıyım?

i.mi.com adresinden cihazımı bul kısmında cihaz konum geçmişini silip sadece en son güncel konumu sistemde tanımlayıp bıraktım. sonra bi kaç dakika sonra telefonu elime aldığımda bu cihaz kilitlendi yazısıyla karşılaştım.
Merhaba mi hesabinin şifresini girdiğiniz yere wifi şifrenizi girin sonra şifreyi gösterin. Basılı tutarak şifreyi kopyalayın sonra wifiye gelip baglanacaginiz wifi basılı tutarak yapıştırın ve bağlanın

Ya da baska bir telefondan şifresiz olarak interneti paylaşıma acin o wifi direkt bağlanın geri gelip mi hesabınızın şifresini girin

Oyla:

yurttaşsalih

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Merhaba mi hesabinin şifresini girdiğiniz yere wifi şifrenizi girin sonra şifreyi gösterin. Basılı tutarak şifreyi kopyalayın sonra wifiye gelip baglanacaginiz wifi basılı tutarak yapıştırın ve bağlanın

Ya da baska bir telefondan şifresiz olarak interneti paylaşıma acin o wifi direkt bağlanın geri gelip mi hesabınızın şifresini girin

teşekkür ederim. dediğiniz şekilde sorunu çözdüm. tekrar android kurulumu yaptım. sıkıntı yok. tekrar teşekkür ederim.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt