Yardım Formattan sonra sistem uygulamalarına güncelleme gelmiyor.

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Rom (10.2.3.0)
Telefon Modeli
Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Açık
MIUI 10 sürümüne sahip Redmi 5 Plus cihazımda formattan sonra bazı sistem uygulamalarına güncelleme gelmiyor. Launcher, Mesajlar, Hava Durumu vs... Güncelleme sadece Güvenlik, Tema, Pusula gibi uygulamalara geliyor.

APK işine de girmek istemiyorum. Neden gelmiyor acaba? APK dışında bir çözüm var mıdır?

Ahm-ET

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 7
Konular
0
Formatla alakasını bilemem ama bir yerden sonra bazı uygulamalar için güncellemeyi kesiyorlar ama eğer öyle bir sorun varsa Xiaomi'nin kendi marketi var GetApps diye.
Bölgeyi Endonezya yapınca geliyordu.
Ya öyle yap ya da APK şeklinde oluyorsa indir ve kur.
Güncellemelere öyle bak

Oyla:

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Formatla alakasını bilemem ama bir yerden sonra bazı uygulamalar için güncellemeyi kesiyorlar ama eğer öyle bir sorun varsa Xiaomi'nin kendi marketi var GetApps diye.
Bölgeyi Endonezya yapınca geliyordu.
Ya öyle yap ya da APK şeklinde oluyorsa indir ve kur.
Güncellemelere öyle bak
GetApps içinden güncelleme gelmeyen uygulamalar güncellenebiliyor mu yani?

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
cihazınız güncel bir cihaz değil kaldı ki miui 10 yüklü. tahminimce çoğu uygulamadan güncelleme desteği çekilmiştir. dışarıdan root desteğiyle yüklemeye çalıştığınızda uyum sorunu yaşabilirsiniz.

Oyla:

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
cihazınız güncel bir cihaz değil kaldı ki miui 10 yüklü. tahminimce çoğu uygulamadan güncelleme desteği çekilmiştir. dışarıdan root desteğiyle yüklemeye çalıştığınızda uyum sorunu yaşabilirsiniz.
Evet ama formattan önce uygulamaların hepsine güncelleme gelmişti. En basitinden Mesajlar uygulamasına gelen güncelleme ile birlikte bildirim çubuğunda mesajı tam metin görüntüleyebiliyordum.

Problemim güncelleme desteğinin kesilmesi değil. Problemim daha önce güncel versiyonu gönderilen sistem uygulamasının formattan sonra aynı güncellemeyi alamayıp yüklü versiyonla kullanılması.

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Evet ama formattan önce uygulamaların hepsine güncelleme gelmişti. En basitinden Mesajlar uygulamasına gelen güncelleme ile birlikte bildirim çubuğunda mesajı tam metin görüntüleyebiliyordum.

Problemim güncelleme desteğinin kesilmesi değil. Problemim daha önce güncel versiyonu gönderilen sistem uygulamasının formattan sonra aynı güncellemeyi alamayıp yüklü versiyonla kullanılması.
Sistem güncellemeleri google playde oldugu gibi kontrol et diyince gelmiyor. Örneğin 15 gün önceki tarihli bir güncelleme daha bugün sisteme düştü ve güncelleme yaptı. Romu yeni kurduysanız kullanmaya devam edin var olan güncellemeler (formattan önceki sisteminizde miui 10 ise) yine gelecektir.

Oyla:

Sarimikail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Root
Cihazım
Redminot8
Konular
3
Sistem güncellemeleri google playde oldugu gibi kontrol et diyince gelmiyor. Örneğin 15 gün önceki tarihli bir güncelleme daha bugün sisteme düştü ve güncelleme yaptı. Romu yeni kurduysanız kullanmaya devam edin var olan güncellemeler (formattan önceki sisteminizde miui 10 ise) yine gelecekti

Aynı sorun bendede var miu12 yüklü bendede gelmiyo güncellemeler

Oyla:
Üst Alt