Soru Format / Fabrika ayarlarına dönüş.

aydincanberber67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydıncan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
4
selamlar, iki yıl önce bir kişi aracılığıyla yurt dışından redmi 5 plus cihazı aldım ve garantisiz, kayıtsızdı. kilidi açılıp hem imei atıldı hem de çin romundan global roma geçiş yapıldı. sorum şudur; cihazı fabrika ayarlarına döndürdüğümde çin romuna geri döner mi ve imei silinir mi? teşekkürler.

aydincanberber67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydıncan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Selamlar, orangefox ile cihazımı rom ve imei kayıpsız çok güzel bir şekilde sıfırladım. yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız. umarım bu konu başka insanlara da yardımcı olur ve işini görür. sorun çözülmüştür :)

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Selamlar, orangefox ile cihazımı rom ve imei kayıpsız çok güzel bir şekilde sıfırladım. yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız. umarım bu konu başka insanlara da yardımcı olur ve işini görür. sorun çözülmüştür :)

İşlem olarak ne yaptınız onuda yazar mısınız? Yeni okuyacak olanlarda görmesi icin

Oyla:

aydincanberber67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydıncan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
4
İşlem olarak ne yaptınız onuda yazar mısınız? Yeni okuyacak olanlarda görmesi icin
gönderdiğiniz bağlantı doğrultusunda orangefox kurdum ve wipe data tıklayıp sağa doğru kaydırdım ve sorunsuz bir şekilde cihazım sıfırlandı. imei ve global rom da kaybolmadı

Oyla:
Üst Alt