Tema [Font] BebasNeue - TypoRound [Mtz]

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Ayarlardan Tema uygulamasının verilerini temizlemeyi deneyip yine de yazı fontu seçeneğini bulamadıysanız romla alakalı bir sorundur. İsterseniz fontu kurtarma modunda flaslayabileceğiniz zip şeklinde de verebilirim. tasamek bydirgen

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Ayarlardan Tema uygulamasının verilerini temizlemeyi deneyip yine de yazı fontu seçeneğini bulamadıysanız romla alakalı bir sorundur. İsterseniz fontu kurtarma modunda flaslayabileceğiniz zip şeklinde de verebilirim. tasamek bydirgen
zip şeklinde flashlayınca da telefon açılmadı bende riske atmayın derim

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Stabil Rom Kullandığımız İçin Yok Sanırım Yoksa Tema Bölümünden Diğer Seçenekleri Ayrı Ayrı Ayarlayabiliyorum... Ya Da Farklı Bir Yere Taşıdılar Biz Bulamıyoruz

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Stabil Rom Kullandığımız İçin Yok Sanırım Yoksa Tema Bölümünden Diğer Seçenekleri Ayrı Ayrı Ayarlayabiliyorum... Ya Da Farklı Bir Yere Taşıdılar Biz Bulamıyoruz
Bende stabil romdayım ama tabi farklı cihaz farklı romlar. Umarım düzeltirler güncelleme ile.

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Zipde sorun yoksa sıkıntı olacağını sanmam. Teşekkürler.
Geliştirici sürümdeyken sorun yoktu ama stabil sürümde aynı dosyayı flashlayınca açılmadı, Stabil olanlar da yapıyor sanırım

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Kdrtrnc bilemiyorum,umarım güncelleme ile düzelir. bydirgen ben xiaomi değil hocam gmdiscovery (stable 7.1.3.0 rom) kullanıyorum. İnş. yakında bir xiaomi cihaz alacağım.

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Kdrtrnc bilemiyorum,umarım güncelleme ile düzelir. bydirgen ben xiaomi değil hocam gmdiscovery (stable 7.1.3.0 rom) kullanıyorum. İnş. yakında bir xiaomi cihaz alacağım.
Sizde Ki Rom Xiaomi.eu Romları İle Aynı Olması Lazım İlk Başlar Da Ben De Bu Romları Kullanıyordum Sonra Stabil Roma Geçtim Daha Önce Hiç Kullanmamıştım Yazı Fontları Onun İçin Stabil Romda Var Mı Yok Mu Tam Bilemiyorum Senin Fontları Beğendim Denemek İstedim Ama Her Halde Daha Yeni Güncellemeler İle Bizde Kullanabilme İmkanı Bulucaz.... Yine De Emeğin İçin Sağol Devamını Bekleriz :):)

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50

teşekkürler hocam bazı arkadaşlar zipli olanı flaşlamışlar ama olmamış güzel bir yazı tipi idi olsaydı güzel olurdu ama stabil romlarda herhalde olmuyor yinede emeğinize sağlık

Üst Alt