Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | 21.05.2024

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Teşekkürler aero bana güvenilir vs dediler ama bunlar için sorun var mı sizce
İşin aslını söylemek gerekirse ben gb plus versiyon ile tanıştım ve sonrasında yomods kullandım ve bu sürüm bana daha hoş geldi. Bu güne kadar bir sorun yaşamadım yaşayacağımı da sanmıyorum yine de tercih sizin. Ayrıca daha başka modlu uygulama dahi kullanıyorum sorun yok.

unal1807

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ünal
Cihazım
Mi mix 2
Konular
9
Beyler s.a bu modu yükledim ama bunda log kayıtlarını bulamadım yardımcı olabilecek biri varmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

matthewthornton

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
thornton
Cihazım
samsung note 9
Konular
0
Bu makaleyi paylaştığınız için teşekkürler. Yukarıdaki fmwhatsapp mod sürümünü buradan indiriyorum ve eski verileri yedekleyemiyorum. Bu sorun için bir çözüm var mı?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Bu makaleyi paylaştığınız için teşekkürler. Yukarıdaki fmwhatsapp mod sürümünü buradan indiriyorum ve eski verileri yedekleyemiyorum. Bu sorun için bir çözüm var mı?

YOMod zamanında vardı galiba ancak güncelleme FM'den sonra kaldırıldı öyle biliyorum hocam.
Ayarlardan sohbetinizi yedekleyin ve orijinal sürümü kaldırın. Sonrasında com.whatsapp olan uygulamayı cihazınıza kurun ve uygulama ayarlarından dosya izini aktif hale getirin ki az önce ki sohbet yedeğinizi geri rahatlıkla yükleyin. Google drive hesabı çalışmıyor modlu sürüm olduğundan bilginize. Bir sorun olursa DM üzerinden de yardımcı olurum kolay gelsin ve iyi forumlar.

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
40
galeriden yolladığım resimler, fotoğraflar bulanık çıkıyor. çözümü var mıdır?

matthewthornton

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
thornton
Cihazım
samsung note 9
Konular
0
Ayarlardan sohbetinizi yedekleyin ve orijinal sürümü kaldırın. Sonrasında com.whatsapp olan uygulamayı cihazınıza kurun ve uygulama ayarlarından dosya izini aktif hale getirin ki az önce ki sohbet yedeğinizi geri rahatlıkla yükleyin. Google drive hesabı çalışmıyor modlu sürüm olduğundan bilginize. Bir sorun olursa DM üzerinden de yardımcı olurum kolay gelsin ve iyi forumlar.
Hatanın nasıl düzeltileceğini detaylı bir şekilde paylaşmayı umuyoruz. Çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
orjinalindeki gibi yedekleri alsa hiç orjinal kullanmam ama yedekler çok önemli .

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Whatsapp eoroyu yapan arkadaş bu sürümün üzerine kendi adını yazıp paylaşıyor zaten yoksa bir halt bildiği ve yaptığı yok. Bilginize.

Üst Alt