Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 21.05.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    152

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Orjinal sürüm ile yer değişeceği için klasöre işlem yapması gerekmiyor diğer mesajlarda bahsettim hocam.

Ben genel olarak dedim hocam bu konu için değil yanlış anlaşılmasın. aeowp için öyle yapıyorum şahsen ben, Bunda da olur diye düşündüm. ilk konuyu okumadım ve arkadaşın mesajını görüp ona odaklandım.

Bu arada eline, emeğine sağlık güzel konu.

TRGameAirs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TRGameAirs
Cihazım
mi9
Konular
19
Yedek İşleminde Zorlanan Arkadaşlar Modun Genel Ayarlarından Ve Whattshapın ayarlarından yedek alın ardından telefon sıfırladığınızda vey ilk defa kuracağınızda com.whatsapp ise dosya adını değiştirip klasörleri kopyalayın ilk defa numara girerken yedek bulundu diyecektir

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Ben genel olarak dedim hocam bu konu için değil yanlış anlaşılmasın. aeowp için öyle yapıyorum şahsen ben, Bunda da olur diye düşündüm. ilk konuyu okumadım ve arkadaşın mesajını görüp ona odaklandım.

Bu arada eline, emeğine sağlık güzel konu.
Anladım hocam başka yapımcı uygulamaya geçileceği zaman da dediğim şekilde oluyor yine bazıları sorun çıkartabiliyor. Bu kısım biraz kafa karıştırabilir. Sıfırdan giren için işlemler belirtildi. Bilginiz için de yine teşekkür ederim, iyi forumlar.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Anladım hocam başka yapımcı uygulamaya geçileceği zaman da dediğim şekilde oluyor yine bazıları sorun çıkartabiliyor. Bu kısım biraz kafa karıştırabilir. Sıfırdan giren için işlemler belirtildi. Bilginiz için de yine teşekkür ederim, iyi forumlar.

Bu dediğin konudaki yöntemi aeowp de de deniyeceğim inşallah olacaktır diye düşünüyorum. Aynen konu bizim yorumlar ile dahada kafa karıştırmasın insanlar düz yoldan ilerlesin bu sefer önemli verilerini kaybertmesinler. Bilgi genel bilinen bir bilgi aslında söyleyim dedim ben ilgin ve nezaketin için asıl sana teşekkür ederim hocam. iyi forumlar.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Bu dediğin konudaki yöntemi aeowp de de deniyeceğim inşallah olacaktır diye düşünüyorum. Aynen konu bizim yorumlar ile dahada kafa karıştırmasın insanlar düz yoldan ilerlesin bu sefer önemli verilerini kaybertmesinler. Bilgi genel bilinen bir bilgi aslında söyleyim dedim ben ilgin ve nezaketin için asıl sana teşekkür ederim hocam. iyi forumlar.
Eyvallah hocam ayrıca bir konuyuda açıklık getireyim kullandığınız "com.whatsapp" gibi uzantılar olunca klasörde sorun çıkarmıyor. Birde uygulama güncellemeyi belli yerlerden yapılmalı çünkü FM'ye başka sitelerde güncelleme verenler var buradaki uygulama ile kurulmuyorlar. Başka yabancı bir site üzerinde sürüm daha günceldi ve kendi sitesinde düşük bir sürümdü denemek istedim olmadı. Yapımcı imzalamaları farklı denemeyin.. :D

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Eyvallah hocam ayrıca bir konuyuda açıklık getireyim kullandığınız "com.whatsapp" gibi uzantılar olunca klasörde sorun çıkarmıyor. Birde uygulama güncellemeyi belli yerlerden yapılmalı çünkü FM'ye başka sitelerde güncelleme verenler var buradaki uygulama ile kurulmuyorlar. Başka yabancı bir site üzerinde sürüm günceldi ve kendi sitesinde düşük bir sürümdü denemek istedim olmadı. Yapımcı imzalamaları farklı denemeyin.. :D

Tamamdır, aklımızda bulunsun. Teşekkürler.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Whatsapp klasörünü yedek alacaksın hocam komple anca o şekilde oluyor. Atıyorum yeni sürüm geldi yükledin mesajlar geri geliyor dedi bu sürümde kaldı diyelim eski Whatsapp klasörüyle kopyala, değiştir yap eski klasörü. Yada yedeği böyle alacaksın mecbur bu gibi plus apklarda ve crackli apklarda dediğin mümkün değil.
Hallettim hocam,umarım sıkıntı çıkarmaz. Teşekkürler herkese

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Hallettim hocam,umarım sıkıntı çıkarmaz. Teşekkürler herkese
Sıkıntı çıkmaz hocam merak etme. v8.80 versiyonunda bir problem oldu ama geliştirici birkaç gün sonra v8.85 ve v8.86 olarak fix dağıttı. Ayrıca uzun zamandır kullanıyorum daha sorun yaşamadım, yaşayacağımıda düşünmüyorum.. ;)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Sıkıntı çıkmaz hocam merak etme. v8.80 versiyonunda bir problem oldu ama geliştirici birkaç gün sonra v8.85 ve v8.86 olarak fix dağıttı. Ayrıca uzun zamandır kullanıyorum daha sorun yaşamadım, yaşayacağımıda düşünmüyorum.. ;)
Anladım hocam sağolun,şu sessiz grup mesajlarını gizleme vs cidden fazlasıyla yararlı bir uygulama.
Ek olarak güncelleme işini kendi ayarlarından direk indirip üzerine kursam olur mu farklı bir şey yapmam gerekir mi ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Anladım hocam sağolun,şu sessiz grup mesajlarını gizleme vs cidden fazlasıyla yararlı bir uygulama.
Ek olarak güncelleme işini kendi ayarlarından direk indirip üzerine kursam olur mu farklı bir şey yapmam gerekir mi ?
sessiz grupları gizleme derken? ayrı sekmeyemi aldınız? yoksa tamamen kaldırılıyor mu?

Üst Alt