Uygulama Fluid Navigation Gestures - Tam ekran hareketleri Rootlu ve Rootsuz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Paylaşım için teşekkürler Ironsides hocam. Uygulamayı tavsiye ettiğiniz anda yükledim ve bir kaç saat sonra pro versiyonunu da satın aldım. Gerçekten çok başarılı bir uygulama. Hem yapımcının hem de bizlerle bu uygulamayı tanıştıran sizin ellerinize sağlık clap~~

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Paylaşım için teşekkürler Ironsides hocam. Uygulamayı tavsiye ettiğiniz anda yükledim ve bir kaç saat sonra pro versiyonunu da satın aldım. Gerçekten çok başarılı bir uygulama. Hem yapımcının hem de bizlerle bu uygulamayı tanıştıran sizin ellerinize sağlık clap~~

Rica ederim hocam.wasntme~~ Beğenmenize çok sevindim. Aslında bu uygulamayı sıkı test sürecine tabi tuttum ve hepsinden gecti. Hemen satın aldım. Parasını hakeden nadir uygulamalardan. Güle güle kullanin.

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
teşekkür ederim. gerçekten güzel uygulama

mexbeyn42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
CAN
Cihazım
Galaxy Note 8
Meslek
Kamu
Konular
4
Cihazım Samsung Note 8 ve Root lu . Root desteği olduğu için ADB Kurulumunu yapmak gerekiyor mu ? Uygulamayı kurdum ve istemiş olduğu izinlerin hepsini verdim ve uygulama hoşuma gittiği için de marketten satın altım.

Asıl sorum şu ki bu uygulamanın pil performansına etkisi nasıl olur sürekli arka planda çalıştığı için pil tüketimini deneyen yada test eden oldumu.
Teşekkür Ederim.

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Cihazım Samsung Note 8 ve Root lu . Root desteği olduğu için ADB Kurulumunu yapmak gerekiyor mu ? Uygulamayı kurdum ve istemiş olduğu izinlerin hepsini verdim ve uygulama hoşuma gittiği için de marketten satın altım.

Asıl sorum şu ki bu uygulamanın pil performansına etkisi nasıl olur sürekli arka planda çalıştığı için pil tüketimini deneyen yada test eden oldumu.
Teşekkür Ederim.

Uzun süredir kullanıyorum pil performası neredeyse sıfır.

Asıl mesele geliştirici uygulamayı terk etmiş. Artık güncelleme almayacak maalesef.

mexbeyn42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
CAN
Cihazım
Galaxy Note 8
Meslek
Kamu
Konular
4
Uzun süredir kullanıyorum pil performası neredeyse sıfır.

Asıl mesele geliştirici uygulamayı terk etmiş. Artık güncelleme almayacak maalesef.
Bazı eksiklikleri var özellikle alt kısımda ki yerlerin dokunmatik hassasiyetini etkiliyor malesef. Fakat gerçekten güzel uygulama . Uygulamayı satın aldım bundan pişman değilim :)

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Bazı eksiklikleri var özellikle alt kısımda ki yerlerin dokunmatik hassasiyetini etkiliyor malesef. Fakat gerçekten güzel uygulama . Uygulamayı satın aldım bundan pişman değilim :)

çok güzel bir uygulama. alt tarafı üç farklı hareket ve her birine uzun kısa sürükleme hareketi ile 6 komut tanımladım. başka bir telefon elime aldığımda çok bocalıyorum.
bu kadar mı kolaylık sağlar. parasını sonuna kadar hak ediyor bence. :)

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Son kullanılan programlardan açık olan tüm programları kapattıgımda otomatik fluidde kapanıyor ee tabi kapanınca tüm tuşlar iptal oluyor hiçbirşey kullanamıyorum helede bi programın vs içerisindeyken geçmiş uygulamaları kapatırsam orada kalıyorum mecbur telefonu acıp kapatıp tekrar fluide giriş yapınca etkinleşiyor. Anlatabildim mi bilmiyorum ama program kapanınca işlevsellik gidiyor. Bunun çözümü ne olabilir ? Birde fluidi sildim tam ekran hareketlerinden düğmeleri aktif hale getirdim bu seferde diğer düğmelerde gözükmüyor başımıza iş aldık..

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Fromhell, son uygulamalar kısmına gel uygulama açıkken, oradaki kilit tuşu ile uygulamayı kilitle, böylelikle o kısmı temizlediğin zaman uygulama kapanmaz. Birde miui pil tasarrufundan uygulamayı çıkar

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Bu uygulamayı kullanan herkez bu şekilde mi kullanıyor ? Böyle olması can sıkıcı oldu. Dediğiniz gibi yaptım o şekilde şimdilik idare edicez bakalım en kötü tuşlarımı geri getirmenin yolunu bulmam lazım şuan alt kısımdaki tuşlarım geri gelmiyor :)

Editliyecek olursam şuan son uygulamalardan kapatsamda olması gerektiği gibi çalışıyor neyi yanlış yaptım tam anlayamadım , uygulama ayarlarında otomatik başlat vardı onu etkin yaptım o yüzden düzelmişde olabilir..

Bu olay biraz can sıkıcı olsada eğer bu şekilde proplemsiz çalışırsa miuinin kendi tam hareketlerinden çok daha iyi çalışıyor beğendim..

Son düzenleme:
Üst Alt