Uygulama Fluid Navigation Gestures - Tam ekran hareketleri Rootlu ve Rootsuz

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
redmi 9s eu 12.0.1 de fluidi kullanabiliyordum 12.5.6 ya güncelledim telefonu rootlu şekilde fluid ngyi kurup tüm yetkileri vermeme rağmen alttaki gezinti düğmeleri bi türlü kaybolmuyor fluid o düğmelerin üzerinde çalışıyor o da gereksiz ve kötü oluyor. gezinti düğmelerini sistemden iptal ettiğim zaman nova lanucher çalışmıyor mecburen düğmeler aktif kalacak ama fluidin de görevi bu olması gerekiyor ama düğmeleri kaybedemedim varmı önerebileceğiniz bir durum ?

ibraahimtekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil ibrahi
Cihazım
mi note 10
Konular
0
redmi 9s eu 12.0.1 de fluidi kullanabiliyordum 12.5.6 ya güncelledim telefonu rootlu şekilde fluid ngyi kurup tüm yetkileri vermeme rağmen alttaki gezinti düğmeleri bi türlü kaybolmuyor fluid o düğmelerin üzerinde çalışıyor o da gereksiz ve kötü oluyor. gezinti düğmelerini sistemden iptal ettiğim zaman nova lanucher çalışmıyor mecburen düğmeler aktif kalacak ama fluidin de görevi bu olması gerekiyor ama düğmeleri kaybedemedim varmı önerebileceğiniz bir durum ?
bende de aynı durum var.

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
bende de aynı durum var.
cihazınız rootlu olmadan ve bu sayfada yeralan işlemleri uygulamadan kullanımı imkansızlaşıyor.

veya magisk üzerinden Hide_Navigation_Bar_v1.0-Magisk dosyasını
işin uygulama sorumluluğu ve riski size ait olmak üzere yükleyiniz.

Ekli dosyalar

• Hide_Navigation_Bar_v1.0-Magisk.zip
    7,8 KB · Görüntüleme: 1
Üst Alt