Yardım Firmware, Stock ROM ve Custom ROM nedir?

NedStark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
ÖGG
Konular
5
ROM Adı - Android Versiyonu - ROM Sürümü - Cihaz Modeli - Resmi sürüm(beta değil)
Sağolun teşekkürler hepinize
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben şuan işteyim gece çalışıyorum bilgisayar yok cepten custom rom indirdim telefonun ana dizine rom yüklemek istiyorum. Sırasıyla işlemleri yapacam anladım ama PC yok custom rom indirdim sıra format data geldiği zaman format data yapacağım zaman telefonun ana dizinine indirdim custom rom silinir mi silinirse işleme devam edemem PC de yok zaten silinmezse eğer rom yükleme işlemine başlayabilirim.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sağolun teşekkürler hepinize
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben şuan işteyim gece çalışıyorum bilgisayar yok cepten custom rom indirdim telefonun ana dizine rom yüklemek istiyorum. Sırasıyla işlemleri yapacam anladım ama PC yok custom rom indirdim sıra format data geldiği zaman format data yapacağım zaman telefonun ana dizinine indirdim custom rom silinir mi silinirse işleme devam edemem PC de yok zaten silinmezse eğer rom yükleme işlemine başlayabilirim.
Silinir, PC şart

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

NedStark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
ÖGG
Konular
5
Silinir, PC şart

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Mecbur eve gidince yapacam hafıza kartı olsa oraya aktarsam silinir mi belki hafıza kartı bulurum bir yerden silinmiyorsa

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Mecbur eve gidince yapacam hafıza kartı olsa oraya aktarsam silinir mi belki hafıza kartı bulurum bir yerden silinmiyorsa
Hafıza kartından silinmez wipe işlemlerinde micro sd ve otg seçeneği seçmeyin

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Güzel hocam, Android 10 Msm Xtended Aosp rom kullanıyorum.. Yükleme talimatlarında geliştirici Firmware yükleyin demiyor.. Romda herhangi bir sıkıntı yok, gayet iyi.. Yalnızca birazcık kafamı kurcalayan bir şey var, wifi bağlantı kalitesi.. Bence Miui romda çok daha iyi bağlantı kalitesi, bunun sebebi her Miui rom yüklerken otomatik olarak Firmware yükleniyor olması olabilir mi?
Ve asıl sorum, şuan hali hazırda kullandığım roma direk Firmware flaşlasam sorun olur mu, yoksa sadece güncellemiş mi olurum?
Teşekkür ederim.

Bleedz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi(şimdilik)
Konular
0
Merhaba,benim bir sorum var.Bir videoda adam ofox recovery ile ilk önce wipe data format data gibi şeylwr yaptı ve sonrasından fw denilen şeyi yükleyip custom romu kurdu bende pitch black recovery ile pixel OS kurmaya çalıştığımda error 1 uyarısı veriyor farklı forumlarda baktım ve o metodları uyguladığım halde olmadı yardım edebilirseniz sevinirim

Üst Alt