Yardım Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Sroclientexe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
29
Mi 8 se cihazım var mi mix 2 ile takas teklifi geldi kafa kafaya fotoğraf ve oyun benim için önemli pubg oynuyorum genelde sizce geçmeye değecek midir şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için :)

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Oyun ağirlikli istiyorsan mi mix2 al derim cunki islemci kapasitesi digerine gore daha yuksek... Resim kamera gibi durumlar daha onemliyse mi8 se de kalmaya devam et pubg için mi mix2 tavsiye derim... ekran tarafindan bakarsak mi 8se daha iyi amelod ekran ve hdr 10 destekliyo bunu ancak pubg de anlarsin normalde ikisini yanyana getir fark etmek pek kolay değil batarya bakimindan mi mix2 önde... 4.5G hücresel veri bantlari mi 8se de daha fazla... İslemci bakimindan mi mix az daha önde... Birinde olanlar diğerinde yok gibi en azindan bazi ozellikleri birbirinde olsa tercih daha kolay olurdu... Karar senin pubg istiyosan mi mix 2 ama kamera, ekran diyorsan mi8 se

Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Sağlam bir mix2 m olsa gidip de mi 8 se ile takas etmem asla.eğer bi arızası varsa elden çıkarmak adına 8 se ile takas ederim.8se sahibi için cazip bir teklif ama cihazın arızalı olma ihtimali yüksek.

Sroclientexe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
29
Aynen işte dediğiniz gibi birinin ekranı çok iyi kamerası çok iyi diğerinin pubg oyun akıcılığı güzel çok kararsız kaldım ne yapacağım bilmiyorum mix 2 de çok temiz kaçırmak istemiyorum en azından ticaret için kullanabilirim sanırım.

Üst Alt