Mod FDE.AI Tüm Cihazlar İçin Performans/Güç Optimize Edici[Magisk]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Bunu kurunca telefon yazilim siliyor ve yazilimi sifreliyor bbende neden calismiyor telefon k30

Bu modül zaten zararlı olduğu gerekçesi ile magisk repodan kaldırıldı. Konu sahibi hocam bir düzenleme yapar belki. Çünkü yabancı bazı kullanıcılar cihazların komple kullanılamaz hale geldiğini bile yazmışlardı. ClassiCTR hocam silin isterseniz konuyu eğer mümkünse veya uyarı mesajı yazabilirsiniz.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Bu modül zaten zararlı olduğu gerekçesi ile magisk repodan kaldırıldı. Konu sahibi hocam bir düzenleme yapar belki. Çünkü yabancı bazı kullanıcılar cihazların komple kullanılamaz hale geldiğini bile yazmışlardı. ClassiCTR hocam silin isterseniz konuyu eğer mümkünse veya uyarı mesajı yazabilirsiniz.
hocam twrpden modulu kaldırılsa bıle cıhaz kodunu FDE olarak atayıp vırus gıbı kalıyor twrpden ne yaparsan yap kalıyor bu yuzden kımse yuklemesın qualcom telefonlarda olasılıkla bsey olmasada mtk olsa hemen ölür o yuzden kımse yuklemesın tek cozum fastboot yuklemesı lazım stcok romu . bu modulu yukleyenler acılen fastboottan stabıl stock kursunlar ...

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
hocam twrpden modulu kaldırılsa bıle cıhaz kodunu FDE olarak atayıp vırus gıbı kalıyor twrpden ne yaparsan yap kalıyor bu yuzden kımse yuklemesın qualcom telefonlarda olasılıkla bsey olmasada mtk olsa hemen ölür o yuzden kımse yuklemesın tek cozum fastboot yuklemesı lazım stcok romu . bu modulu yukleyenler acılen fastboottan stabıl stock kursunlar ...

Evet katılıyorum hatta xda da konusu bile yazıldı yüklemeyin diye yani epey riskli zaten öyle pile yada performansa ahım şahım katkısı yok değmez.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Evet katılıyorum hatta xda da konusu bile yazıldı yüklemeyin diye yani epey riskli zaten öyle pile yada performansa ahım şahım katkısı yok değmez.
hocam fastboot tan yukleme yapacagım ama yapamadım hındıstan fastboot ındırdım fakat yukleyemedım bı yardımcı olsanız error hatası alıyorum telefon k30

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
hocam fastboot tan yukleme yapacagım ama yapamadım hındıstan fastboot ındırdım fakat yukleyemedım bı yardımcı olsanız error hatası alıyorum telefon k30

Hatanın tam olarak görüntüsünü paylaşırmısınız hocam

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
bu modülü çok önceleri deneyip bırakmıştım, sorun diyelimki oyundasın ve batarya %30 altına düştü.
anında çekirdekleri uyutuyor oyun sana zehir oluyor

o %30 batarya ile normal şartlarda 1 saate yakın zaten oynumu oynuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt