İnceleme FDE.AI [6.2] [UPDATED]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Pixel exprience plus kullanıyorum ethereal19 kernel ve Fde.al 4.12 kullanıyorum şuan için %33 şarj var ve pil olarak 1 gün 15 saattir şarjda değil ve ekran kullanımı 6 saat 27 dakika ben çok memnunum Via browser kullanıyorum dosya ekleme izin vermedi bu nedenle resim paylasamadim
cok cok iyi degerler almiwsiniz hocam sizin adiniza sevindim kac zamandir romu kullanıyorsunuz ? kararli mi rom ve kernel ?

ben pixel plus romu begendim ama 1,2 eksik taraflari var cep mod,artan zil sesi,ve aramada kayit yapma onu ama cozdum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ve Ethereal r19 telefonu kendi kernelinden ve bazi kernellere nazaran daha hizli satj oluyor ve kulaklik ses guzel r 20 cikmiw bu arada

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
cok cok iyi degerler almiwsiniz hocam sizin adiniza sevindim kac zamandir romu kullanıyorsunuz ? kararli mi rom ve kernel ?

ben pixel plus romu begendim ama 1,2 eksik taraflari var cep mod,artan zil sesi,ve aramada kayit yapma onu ama cozdum

ve Ethereal r19 telefonu kendi kernelinden ve bazi kernellere nazaran daha hizli satj oluyor ve kulaklik ses guzel r 20 cikmiw bu arada
Ben çok memnunum hocam romdan ve kernelden ve fde.al versiyonundan benim için herşey çok stabil. Dediğiniz doğru orijinal MIUI den çok çok daha hızlı şarj oluyor. R20 den bir bilgim yok ama ben genelde memnun olduktan sonra çok kurcalamati sevmiyorum biraz daha bekler ona göre geçiş yaparım. Rom kuralı henüz 2-3 gün oldu sanırım bu saatten sonra tam oturur cihaza. Birde fde.al 4.12 bende çok güzel çalışırken 5.5 sanki çalışmıyordu bende yani hiç bir faaliyetini görmedim diyebilirim

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Ben çok memnunum hocam romdan ve kernelden ve fde.al versiyonundan benim için herşey çok stabil. Dediğiniz doğru orijinal MIUI den çok çok daha hızlı şarj oluyor. R20 den bir bilgim yok ama ben genelde memnun olduktan sonra çok kurcalamati sevmiyorum biraz daha bekler ona göre geçiş yaparım. Rom kuralı henüz 2-3 gün oldu sanırım bu saatten sonra tam oturur cihaza. Birde fde.al 4.12 bende çok güzel çalışırken 5.5 sanki çalışmıyordu bende yani hiç bir faaliyetini görmedim diyebilirim
hala yeni sayilir en azi 3 defa 40% 50% bowlatib yenidem tam jarja takinca ondan sonra herwey tam belli olur ama iyidirse ellemyin herzaman en son cikan en iyisi olmuyor malesef r 20 cift vibrasyon geri getirmiw geliwdirici qaliba xds okudum wimdi kalan herweyi guncellemiw sadece

hala yeni sayilir en azi 3 defa 40% 50% bowlatib yenidem tam jarja takinca ondan sonra herwey tam belli olur ama iyidirse ellemyin herzaman en son cikan en iyisi olmuyor malesef r 20 cift vibrasyon geri getirmiw geliwdirici qaliba xds okudum wimdi kalan herweyi guncellemiw sadece
wu anda orjinal romdayim vakit bula bilirsem kendi kombo romumu kurub inwallah sikinti olmaz ise ellemeyecegim

bide pixel romda konusma yaparken ses kayt etmek icin
kucuk bir ekleme yapayim lazim olur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-22-17-29-42-798_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2019-09-22-17-29-42-798_com.topjohnwu.magisk.jpg
    232,3 KB · Görüntüleme: 34

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
denedim hocam ama miui kendi orjinal kernelinde pekde guzel olmuyor yani oficall miuide 4.12ve 5.5 denedim ikiside fazla rem tuketiyor batarya ve isinma yok denecek kadar az oyunlar dahil

Gel gelelim aosp romlarda iwler degiwiyor 5.5 aex 5.8 ve Ethereal kernel birlikde denedim herwey guzledi bir kac gun sonra ama geceden sabaha 14% jarjin gitdigini gordum

En sonda bu kanayete geldim ki en iyisini diyemem ama 4.12 sanki daha duzgun ( 5.5 yenilikler guzel ama stable acisindam iyi olmadi) ben rakamlara pekde inanmam kullanici deneyimine bakarim

son kantim mido icin aex 5.8 rom+Ethereal r19 kernel+fde.al 4.12
Teşekkür ederim. Ben de 4.12 sürümünü kurayım en iyisi.

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2

wu anda orjinal romdayim vakit bula bilirsem kendi kombo romumu kurub inwallah sikinti olmaz ise ellemeyecegim

bide pixel romda konusma yaparken ses kayt etmek icin
kucuk bir ekleme yapayim lazim olur
Magnetar görevi nedir tam olarak okudum delta kısmını beğendim ama çalışıyor mu

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Teşekkür ederim. Ben de 4.12 sürümünü kurayım en iyisi.
rica ederim eger herwey iyise sizde hic ellemeyin ne olur ne olmaz bendeki cihazla sizdeki cihaz ayni degil cunki

Magnetar görevi nedir tam olarak okudum delta kısmını beğendim ama çalışıyor mu
uygulamani soruyorsaniz wuanda kullanmiyorum ( miui romda hic gerek yok ) ben turkce olan kisimlarini denem yanilma yoluyla hall etdik kaln kisimlar ise inglisce diye ellemedim

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
4.12 sürümünde 5 sürümüne göre daha yüksek AnTuTu aldım. Çok ilginç.

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Yükleyince antutu dan 7 k daha az puan aldım

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bi çok fde ai sürümü denedim bana göre en stabil çalışan 4.12 yeni sürümler daha şaşalı ama çoğu çalışmıyor çalışıyor gözükse de bu miui beta rom için geçerli diğer romlarda çalışabiliyor. Eu beta kullananlar için bu sürümü öneririm 3 4 günlük cihazi kapatmadan yapay zekayi uygulamalara alistirdiktan sonra gayet akıcı oluyor. Başlarda arada cihaz buga girebiliyor haberiniz olsun

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Sorunu buldum sorun magisk 40mhz wifi bandi modülü onu kaldirinca her ikiside çok iyi çalışıyor. Bu yolu önerdiğibiz için sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt