Anket Favorini Seç

Hangi Arayüz

• MIUI

• Saf Android (Pixel Deneyimi)

• IOS

• One UI

• Emiui

• Oxygen OS

• ColorOS

• LG UX

• HTC Sense

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar çok değerli forum üyeleri sanırım forumun bir çok bölümü tartışmasız Xiaomi cihaz kullanıyor bunda bir şüphem yok ancak ne var ki herkesin zevkleri ve renkleri farklı olduğu gibi cihazlarda beğendiği duvar kağıdı tema simge gibi şeyler de çok farklı , kimimiz temasını ios yapıyor kimimiz stock bırakıyor kimimiz saf android kimimiz de sayamayacağımız kadar çeşit deniyor bu ankette en çok beğendiğiniz Launcher'ı(arayüzü) soruyorum yorum kısmında açıklamalarınızı bekliyorum
Saygılarımla...

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Miui arayüzü en iyi arayüz bence. Simgeler çok minimal bu kötü sadece. Miui 11de belki değişir

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Miui arayüzü en iyi arayüz bence. Simgeler çok minimal bu kötü sadece. Miui 11de belki değişir
Olabilir hocam inşallah farklı bir konsept olur ancak stabilize açısından ben Ios daha çok seviyorum özelleştirmesi az ama sanki böyle daha akıcı bir geçişi kullanımı var

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Olabilir hocam inşallah farklı bir konsept olur ancak stabilize açısından ben Ios daha çok seviyorum özelleştirmesi az ama sanki böyle daha akıcı bir geçişi kullanımı var
Olabilir hocam düşünceler farklıdır. Ben özgür bir insanım telefonun heryerini kendime göre özelleştirmeyi seviyorum bunu en iyi sağlayan da miui arayüzü

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Miui bir bendemi akıcı çalışmıyor ya gecislerde kare atlamalar takilmalar gec tepki vermeler

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Miui bir bendemi akıcı çalışmıyor ya gecislerde kare atlamalar takilmalar gec tepki vermeler
Animasyon ölçeklerini 0.5 e düşürün ben hep böyle kullanıyorum açıkçası. Bi ara animasyonları tamamen kapattım telefon uçuyordu nerdeyse

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu sıkıntı cihaz modeli ile alakalı olabilir sürüm ile alakalı olabilir pil tüketimi arka planda çalışan uygulama ,uygulama sayısı depolama yeriniz var mı ram tüketimi gibi konuları belirtmeniz gerekli

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Bu sıkıntı cihaz modeli ile alakalı olabilir sürüm ile alakalı olabilir pil tüketimi arka planda çalışan uygulama ,uygulama sayısı depolama yeriniz var mı ram tüketimi gibi konuları belirtmeniz gerekli
Öncellikle cihazim redmi s2 , ram kullanimim %50yi geçmez , depolama olarak 5gb boş yerim var ayriyeten 32gb sd kartim var .
Ve snapdragon 430 işlemcili bir telefonumun arayüzü akarken , snapdragon 625 işlemcili cihazım takılıyor mesela instagramda scroll yapiyorum aşağı doğru takiliyor ve bu çok sinir bozucu hale geliyor.yardimci olursaniz sevinirim.

Üst Alt