Çözüldü Fastboottan Herhangi Birşey Yapamıyorum

muratkara994

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Merhaba değerli forum üyeleri,
Cihazım Redmi Note 7 3gb 32gb mitoolstan gerekli draver ve araçları yükledim. Mini adb and fastbootta cihazı görme ile ilgili bir problemim yok adbde de fastbootta da cihaz görünüyor. twrp fastboot modunda başarılı bir şekilde yükleniyor hata falan vermiyor. ancak gerekli kodu girdiğimde telefon normal olarak boot edip açılıyor. recovery moda manuel geçince de mi recovery v3.0 gibi sadece reboot wipe ve mi suite ile bağlantı seçenekleri olan sade bir recovery ile karşılaşıyorum. oem ve bootloader kilidi açık kapalı iki şekilde de denedim. bu sorundan ötürü ne twrp ne custom rom yükleyebiliyorum, ne de root yapabiliyorum. XiaoMiTool eski uygulamada başlangıçta driver kontrol bölümünde 3 tane hata veriyor sağ altta küçük bir şekilde yazıyor. siteden tüm driverları 2 3 kere silip silip yükledim. XiaoMiToolv2 de de benzer bir hata alıyorum cihaza birşey yüklemek istediğimde. sorunu bir türlü çözemedim. şu an sadece XiaoMiTool uygulamasından bootloader kilidi kapayıp miflash_unlock uygulamasından da kilidi açabiliyorum. Neyi yanlış yapıyorum?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eski sürüm twrp ile çözdüm. ayrıca kod ile twrp boot ederken vol up tuşuna basılı tutunca geldi. değişik, ama sorun halloldu.

Son düzenleme:
Üst Alt