Yardım Fastbootta kaldım

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Yardımlarınız için sağolun varolun. Miflash ile flashlarken böyle bir hata vermesine rağmen telefon açıldı. Akşam tekrar ısrar ve inatla bu rom işlerini halledicem.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu bir hata değil.
Bootloader kilitlemeden rom yüklediğin zaman son aşamada kilit dosyası yazılamadı gibi bir hata gelir. Bu olması gereken şeydir asıl bu hata gelmezse korkun.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Bu bir hata değil.
Bootloader kilitlemeden rom yüklediğin zaman son aşamada kilit dosyası yazılamadı gibi bir hata gelir. Bu olması gereken şeydir asıl bu hata gelmezse korkun.
64 bit mi flasla bu zamana kadar 10 a yakın rom yüklemesi yaptım ,hiçbir zaman arkadasın aldığı hatayı almadım hocam.
Hata mi flasla alakalı sanırsam.bu arada ben de de mi 9 lite var..hatta mıuı 12.5 dan direk mıuı 10 a bile döndüm yine hata almadım

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
64 bit mi flasla bu zamana kadar 10 a yakın rom yüklemesi yaptım ,hiçbir zaman arkadasın aldığı hatayı almadım hocam.
Hata mi flasla alakalı sanırsam.bu arada ben de de mi 9 lite var..hatta mıuı 12.5 dan direk mıuı 10 a bile döndüm yine hata almadım

Aslında yukarıda gayet net anlatmıştım ama nesini anlamadınız bilmiyorum. Peki sizin dediğiniz gibi olsun.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Aslında yukarıda gayet net anlatmıştım ama nesini anlamadınız bilmiyorum. Peki sizin dediğiniz gibi olsun.
Ben da anlatıyorum işte hocam hata almıyorum diye.neden hata versin.mi flash sürüm alakalı diyorum bende..64 bitli ile flash yaparsa böyke bir hata almaz diyorum.umarım açıklayıcı olmustur..

Sagamor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan Erbay
Cihazım
Xiaomi Mi9 Lite
Konular
2
Evet uğraşlar sonucunda orijinal cihazımın bootloader kilidini açıp twrp yükleyip üzerine magisk kurup eu rom (12.6) kurabildim. Ancak şöyle ki eu rom kurulumundan sonra magisk gitti. Tekrar yüklemek için apk'sı yeterli olur mu yoksa magisk kurulumunu baştan mı yapmam gerekir?

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Baştan yapmanız lazım..zipli olarak twrp den flash edin.

Üst Alt