Yardım Fastboot rom yükleme sorunu

Tarkantibet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarkan
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
3
Arkadaşlar herkese merhabalar. Mi Note 10 Pro ile araniza katıldım ancak maceram kısa sürdü. Telefona twrp ile rom yüklerken format data ardından 4 wipe işlemini yaptıktan sonra dalgınlıkla reboot sistem dedim telefon yeniden başlatıldı ancak twrp gitmişti ve rom silinmişti. Telefon şu an fastboot modunda açılıyor bilgisayarda mi flash programı görüyor ancak rom yüklemeye çalışırken antirollback hatası alıyorum. Forumda bu konu hakkında çok araştırma yaptim, çözüm yollarını uyguladım ama bir türlü rom yüklemeyi başaramadım. Çözüm yolu var mı acaba. Yardımlarınızı bekliyorum

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Örnek olarak şu konuya bakabilirsiniz. O konudan farklı olan sadece rom dosyanız farklı.

Oyla:

Tarkantibet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarkan
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
3
Örnek olarak şu konuya bakabilirsiniz. O konudan farklı olan sadece rom dosyanız farklı.

Hocam dediginizi yaptım ve oldu günlerdir uğraşıp duruyordum. Çok teşekkür ederim yardımınız için.

Oyla:

musaat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
musaat
Cihazım
Xiomi Mi4
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhabalar. Mi Note 10 Pro ile araniza katıldım ancak maceram kısa sürdü. Telefona twrp ile rom yüklerken format data ardından 4 wipe işlemini yaptıktan sonra dalgınlıkla reboot sistem dedim telefon yeniden başlatıldı ancak twrp gitmişti ve rom silinmişti. Telefon şu an fastboot modunda açılıyor bilgisayarda mi flash programı görüyor ancak rom yüklemeye çalışırken antirollback hatası alıyorum. Forumda bu konu hakkında çok araştırma yaptim, çözüm yollarını uyguladım ama bir türlü rom yüklemeyi başaramadım. Çözüm yolu var mı acaba. Yardımlarınızı bekliyorum

antirollback hatası nın çözümü çok basit

rardan çıkardığın dosya ismi ''tucana_eea_global_images_V11.0.11.0.PFDEUXM_20191205.0000.00_9.0_eea'' bu şekilde noktalı virgüllü tireli olunca hata verir
senin yapacağın tek şey rardan çıkardığın klasörün ismini tek kelime yapman (Örnek: tucana, ahmet, mehmet vs....) tek kelime olsun

Oyla:

epayam91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emrullah
Cihazım
mi9
Konular
0
merhaba bende Not catch checkpoin (fastboot-.*lock)flash is not done hatası alıyorum

Oyla:

sametumdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
aynı durum bende de var çözüm bulamadım room yüklemede bu hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    74,6 KB · Görüntüleme: 24
Oyla:

Blody422

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil ibrahi