Soru fastboot modunda kalmak

gj357d

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adilcan
Cihazım
redmi mi 9t
Konular
1
arkadaşlar cihaz mi 9t fastboot modunda takılı kaldı forumdaki tek tuş twrp yükle uygulamasını kullanınca oldu cihaz açılmıyor sıfırdan rom yükleyim dedim mi flash uygulaması cihazı görüyor ama yükleme yapmıyor tüm sürümlerini denedim 64 bit sürümüde denedim türkçe karakterleri kontrol ettim romu c sürücüsüne atıp denedim hiç bir şekilde rom yükleyemiyorum ne yaptıysamda twrp de yükleyemedim yüklendi görünüyor cihaz açılmaya çalışıyor ve açılmıyor en son xiaomi mi tool uygulamasını denedim rom yüklemede en sorunsuz uygulama oldugu için ama oda usb hata ayıklama modu açık olmadıgı için rom yüklemesi yapmıyor cihazı hiç bir şekilde açamadıgım içinde usb hata ayıklama modunu açamıyorum 2 gündür ugraşıyorum pc w10

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
gj357d, Geçmiş olsun,linkten destek alabilirsiniz..

Karabulut.1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
3
TWRP yi yükledin mi ?
Şu an ( açma tuşu + ses arttırma ) basarak girmeye çalış. Eğer twrp yuklenmisse yeni rom atarsın sorun çözülür.

gj357d

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adilcan
Cihazım
redmi mi 9t
Konular
1
TWRP yi yükledin mi ?
Şu an ( açma tuşu + ses arttırma ) basarak girmeye çalış. Eğer twrp yuklenmisse yeni rom atarsın sorun çözülür.
bahsettigim gibi twrp yüklenmiyor yüklense açacam zaten biraz araştırma yaptım mi unlock uygulaması üzerinden edl yapmam gerekiyormuş sanırım

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Cihaz fastboot moduna giriyor ise mi flash ile rom flashlayın eğer mi flash sizden en sonda hesap gitmenizi isterse maalesef cihaz brick olmuş demektir

Üst Alt