fatihfurkanaltinci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Furkan
Cihazım
Mi5s
Konular
1
merhaba arkadaşlar. bu olay defalarca başıma geldi ve şuan yine oldu. önceleri düzeltebiliyordum ama şuan düzeltemiyorum. sorunum şu: telefonu kapatıp açtıktan sonra sanki ilk defa açılıyormuş gibi ayarlar değişiyor ve ana menü ve seçenek tuşu çalışmıyor, yedekleme yapamıyorum, telefonuma arama gelmiyor çünkü kendi kendine meşgule atıyor. En önemli sorun fastboot moda girmiyor o yüzden rom atamıyorum. ne yapmam gerek. şimdiden teşekkürler..

birwebdesigner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi max 2
Meslek
web tasarımcı
Konular
6
merhaba arkadaşlar. bu olay defalarca başıma geldi ve şuan yine oldu. önceleri düzeltebiliyordum ama şuan düzeltemiyorum. sorunum şu: telefonu kapatıp açtıktan sonra sanki ilk defa açılıyormuş gibi ayarlar değişiyor ve ana menü ve seçenek tuşu çalışmıyor, yedekleme yapamıyorum, telefonuma arama gelmiyor çünkü kendi kendine meşgule atıyor. En önemli sorun fastboot moda girmiyor o yüzden rom atamıyorum. ne yapmam gerek. şimdiden teşekkürler..

adb üzerinden fastboot a girmeyi denediniz mi

Oyla:

birwebdesigner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi max 2
Meslek
web tasarımcı
Konular
6
Oyla:

fatihfurkanaltinci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Furkan
Cihazım
Mi5s
Konular
1
şuan fark ettim google play den indirme de yapamıyorum. hem wifi hem de mobil ile kaç kere denedim olmuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garantisi mevcut ise servise göndermenizde fayda vardır.
maalesef bitti. tamda final haftamı buldu. rezil oldum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

denedim. fastboot açılıyor ama henüz bişey yapamadan telefon reboot oluyor. update yaparken de aynı sorun oldu. telefon kapanıyor ancak açılmıyor.
çok teşekkür ederim bu işe yaradı. telefonu düzelttim.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt