Yardım fastboot mode pc telefonu görmüyor

kurdhack21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferat
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global 12.0.4
Telefon Modeli
Redmi Note 9s
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba redmi note 9s telefonu normal olarak bilgisayara bağladığımda sadece şarj oluyor hızlı şarj özeliği olan telefonda ne kadar hızlı şarjı destekleyen şarj varsa denedim tüm telefonlarda hızlı şarj olurken sadece benim telefonumda normal şarj yiyiyor usb hata ayıklama açık olduğu halde pc görmüyor pc başka telefonları falan hepsini görüyor güncelemedden kaynaklı olduğunu düşündüm günceleme geldi indirdim yükledim yine aynı sorun şarj alt bordunu komple değiştim yine aynı sorun fastboot moduna alıyorum yine aynı hata daha önce başına gelen varmı bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olabilecek varmı?
NOT: pcde BİLİNMEYEN USB AYGITI( Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız oldu hatasını alıyorum)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
kurdhack21,

Oyla:

kurdhack21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferat
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
kurdhack21,

sorun cihazda bilgisayarda değil çözüm bunlar olmadı

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
kurdhack21, Ordaki maddelerde çözüm olmaması mümkün değil.

Madde 7 geçerli o zaman...

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
kurdhack21,

Okumadan yorum yapmam merak etmeyin... Linkten destek alabilirsiniz...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

Naberdostum06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Poco m3
Meslek
Doğalgaz
Konular
2
Windows 10 için yeni bir güncelleme geldi diye biliyorum bu adb ile alakalı bilgisayarıma sağ tık yönet kısmındaki aygıt yöneticisine girin oradan android hatası yazacaktır ona sağtık yapın içerisinde biryerde uzun bir kod olacak onu google ye yapıştirin biryerlerde vardi driver lar onu indirip tekrardan android hatasina sağ tık yapıp manuel olarak güncelle diyerek indirdiguniz dosyanin icinde bir dosyayı göreceksiniz ona tıklayıp güncelleyin ve sorun çözülecektir başka bir arıza yoksa şayet

Oyla:

metinersoz42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdasd
Cihazım
asdasd
Konular
0
herkeze kolay gelsin arkadaşlar kaç gündür kafayı yicektim ama sonunda çözümü buldum ve telefonumu rootladım şöyle yapıyoruz eğer telefonu pc fastboot modda görmüyorsa telefonu açık olarak pcye bağlıyoruz öncelikle adb sürücülerinin ve minimal adb fastboot yazılımının pcye kurulu olması gerekiyor bunları yaptıktan sonra teli pcye bağlıyoruz ve minimal adb fastboot dosyasının içinde bulunan cmd here isimli dosyayı açıyoruz oraya ilk olarak adb devices yazıyoruz sorun zaten fastboot modda olduğu için adbyi tanır bilgisayar komutu yazdıktan sonra telefonun seri numarası çıkacaktır sonra komut ekranına adb reboot fastboot yazıyoruz ve telefon kendiliğinden fastboot moda geçmiş oluyor benimkinde mavi değilde sarı yazıyla fastbootd yazıyor neyse eğer bilgisayar gine algılamaz ise kabloyu çıkarıp takın bukadar arkadaşlar bu işlemleri yaptıktan sonra artık fastboot modundada bilgisayar sizin telefonunuzu tanıyacaktır sagılarımla Metin Ersöz

Oyla:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
herkeze kolay gelsin arkadaşlar kaç gündür kafayı yicektim ama sonunda çözümü buldum ve telefonumu rootladım şöyle yapıyoruz eğer telefonu pc fastboot modda görmüyorsa telefonu açık olarak pcye bağlıyoruz öncelikle adb sürücülerinin ve minimal adb fastboot yazılımının pcye kurulu olması gerekiyor bunları yaptıktan sonra teli pcye bağlıyoruz ve minimal adb fastboot dosyasının içinde bulunan cmd here isimli dosyayı açıyoruz oraya ilk olarak adb devices yazıyoruz sorun zaten fastboot modda olduğu için adbyi tanır bilgisayar komutu yazdıktan sonra telefonun seri numarası çıkacaktır sonra komut ekranına adb reboot fastboot yazıyoruz ve telefon kendiliğinden fastboot moda geçmiş oluyor benimkinde mavi değilde sarı yazıyla fastbootd yazıyor neyse eğer bilgisayar gine algılamaz ise kabloyu çıkarıp takın bukadar arkadaşlar bu işlemleri yaptıktan sonra artık fastboot modundada bilgisayar sizin telefonunuzu tanıyacaktır sagılarımla Metin Ersöz
Metin bende oneplus 8t var oda gözükmüyor pc fastboot modda bunları denesem olurmu acaba

Oyla:
Üst Alt