Yardım Fastboot modda kalıyor

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Telefona bir uygulama ayarlamaya çalışırken telefonu kapat aç yaptıgımda fastboot modda kalıyor. Twrp ye giriyorum reboottan system,recovery ne yaparsam yapayım telefon tekrar fastboot moduna giriyor. Wipeden format atmaya calıstım formatta atılmıyor verdiği hata

failed to mount /system_root (read-only file system)

varmı yardımcı olabilecek birisi..

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Hocam telefon FB modundayken kullandığınız başka bir twrp sürümü yükleyin, kullandığınız veya kullanmak istediğiniz rom u üzerine kurun.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Büyük ihtimalle kendi içindeki rom silinmiş bu sebeple benimde fastboot a atıyordu fastboot tan rom atın

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Telefona bir uygulama ayarlamaya çalışırken telefonu kapat aç yaptıgımda fastboot modda kalıyor. Twrp ye giriyorum reboottan system,recovery ne yaparsam yapayım telefon tekrar fastboot moduna giriyor. Wipeden format atmaya calıstım formatta atılmıyor verdiği hata

failed to mount /system_root (read-only file system)

varmı yardımcı olabilecek birisi..
Rom zarar görmüş veya silinmiş.TWRP den o hata için mount kısmına gelip "mount system partition read-only" seçeneğinin tikini kaldırın.Eğer tik yoksa bir kere basın sonra tekrar basın ve yukarıdan systemin üstüne tıklayın yine mount içinden ama bunlara çok gerek olacağını da düşünmüyorum.Fastboot rom yüklemenizi öneririm.

Oyla:

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazı pcye bağlayıp aynı romu tekrar atıp yükledim sıfırdan telefonu kurduk cevaplar için teşekkürler. Daha önce viper4android yüklüydü güzelde performans alıyordum rom değiştikten sonra viper4android ayarını bi türlü yapamadım onla uğraşırken gitti telefon :)

Oyla:

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Cihazı pcye bağlayıp aynı romu tekrar atıp yükledim sıfırdan telefonu kurduk cevaplar için teşekkürler. Daha önce viper4android yüklüydü güzelde performans alıyordum rom değiştikten sonra viper4android ayarını bi türlü yapamadım onla uğraşırken gitti telefon :)
Geçmiş olsun happy~~

Oyla:
Üst Alt