Yardım Fastboot Mi Flash tool hata verdi, telefon açılmıyor

NeooVi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi 10 5G
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.11'di
Telefon Modeli
Redmi 10 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Dostlar selam Telefonu miui 14'e güncellemek istemiştim mi flash tool ile güncellemeye calisirken, error verdi. Ekte var. Fastboot ekranında kalmıştı. Madem error verdi yeniden başlatayım dedim. Ama hiçbirşey olmuyor. Siyah ekranda kaldı ve telefon titreyip duruyor kendini yeniden başlatıyor. Ben ne yapacağım telefon kitlendi şuan yardım edin..
Yurtdışı telefonuydu. Güncelleme geldiği halde gözükmüyordu güncelleme kısmında. Bende elle kurmak istemiştim.

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
güç düğmesinde açmaya çalışırken hiç ekran gelmiyor mu kilit işareti varmı açık yada kapalı gibi simge ne diyor. Birde hangi sürümü yüklemeye çalıştınız ?

Oyla:

NeooVi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi 10 5G
Konular
1
güç düğmesinde açmaya çalışırken hiç ekran gelmiyor mu kilit işareti varmı açık yada kapalı gibi simge ne diyor. Birde hangi sürümü yüklemeye çalıştınız ?
Güç düğmesine basınca hiçbirşey olmuyor artık. rom atmadan önce logonun üstündeki kilit açıktı. zaten yurtdısı imeili falan olduğu için bl açıktı yani. miui 13.0.11 slsmixm sürümünden miui 14 tlsmixm'e geçicektim. Ama şuan sadece 10 15 saniyede bir titreyip duruyor. telefonu hep yeniden başlatıyor gibi. ne ses var ne görüntü var. galiba brick oldu

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Destek almanız gerekiyor. Ücretli Onarımlar bu linkten ulaşabilirsiniz. uzak bağlantı ile hallederiz.

Oyla:
Üst Alt