Yardım Fastboot ile rom atttıktan sonra Mİ ekranında kalıyor TWRP ve Fastboot ekranına giremiyorum.

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Açılış animasyonunda kalmış gibi 3 tuşa basılı tutarsa yeniden başlar cihaz
Evet hocam, öyle ise zaten sadece güç tuşuna 10 sn kadar basılı tutarsa da yeniden başlar ama twrp veya fastboot a giremezse sorun

FireFighter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi9 T(K20)
Konular
5
Açılış animasyonunda kalmış gibi 3 tuşa basılı tutarsa yeniden başlar cihaz
Hocam cihaz yeniden başlıyor problem yok ama dediğim gibi yeniden başlarken ne fastboot a giriyor ne de twrp animasyon duruyor öyle

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Hocam cihaz yeniden başlıyor problem yok ama dediğim gibi yeniden başlarken ne fastboot a giriyor ne de twrp animasyon duruyor öyle
Hocam aynı olayı bende yaşadım kısa süre önce, bulabildiğim tek çözüm edl modda yeniden yazılım atılması. Aynı sizin gibi rom atınca yaşamıştım sıkıntıyı. Telefoncu kabloyla ilgili sıkıntı olabilir demişti yada bağlantı kopması vs.

FireFighter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi9 T(K20)
Konular
5
Hocam aynı olayı bende yaşadım kısa süre önce, bulabildiğim tek çözüm edl modda yeniden yazılım atılması. Aynı sizin gibi rom atınca yaşamıştım sıkıntıyı. Telefoncu kabloyla ilgili sıkıntı olabilir demişti yada bağlantı kopması vs.
Bir telefoncuya bıraktım bugün batarya değiştirmiş PC görmüyor diye şarj soketi değişitirip denemiş olmadı ben EDL işini biraz araştırayım kendim yapabilirsem yapayım olmadı götürdüğüm telefoncuya tarif ederim İstanbul içi yazılımdan anlayan varsa beni yönlendirebilirsiniz

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Bir telefoncuya bıraktım bugün batarya değiştirmiş PC görmüyor diye şarj soketi değişitirip denemiş olmadı ben EDL işini biraz araştırayım kendim yapabilirsem yapayım olmadı götürdüğüm telefoncuya tarif ederim İstanbul içi yazılımdan anlayan varsa beni yönlendirebilirsiniz
edl mod kasa arkasından kısa devre ile giriliyor fakat onun için yetkili hesap işi var tarif edilerek yapılacak bir şey değil tecrübeli birini bulmanızı tavsiye ederim.ben amasyada yaptırdığım için istanbuldan öneride bulunamam maalesef.

Üst Alt