Yardım fastboot girmiyor bootloop

armorgamesid31

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 11
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selam telefon twrp yüklerken bootloopa girdi fastboot moduna geçemiyorum sürekli açıp kapanıyor ve xiaomi logosu görünüyor ne yapmalıyım?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam merhaba, Redmi Note 9umda Recovery, Fastboot, ve sisteme girilmiyor cihaz bootlopta. Yardım edebilmeniz mümkün mü?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bozuk recovery yüzünden oldu
Özel mesaj ile bilgi verdim.

Oyla:

basahmetakin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
Redmi note 9 var ve fastboot moduna geçmiyor. surekli açılıp kapanıyor. Yardımcı olabilirmisiniz veya yardımcı olabilecek birini önerirmisiniz... Çok Acilll...

Oyla:

Akdemir16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
aynı hata bende de oluyor her zaman yüklediğim gibi mi flashtan global rom yükledim yükleme bitti ama telefon açılmadı

Oyla:

uuesen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9T/Redmi K20
Meslek
Yüksek Düzey Ynt.
Konular
7
Aynı olay benim Mi 9T telefonumda başıma geldi. Mi yazısı gelip geri gidiyordu sürekli. Bunun tek çözümü edl moda almak. Arka kapağı söküyorsun point noktalarına cımbızla temas edip aynı anda bilgisayara bağlıyorsun ve bilgisayar telefonunu görüyor bu sayede MiFlash ile rom yükleyebilirsin.

Oyla:

tayfurrrr32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
note
Konular
0
Malesef cihazı görmüyor
kanka sorunu cozdun mu kı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı olay benim Mi 9T telefonumda başıma geldi. Mi yazısı gelip geri gidiyordu sürekli. Bunun tek çözümü edl moda almak. Arka kapağı söküyorsun point noktalarına cımbızla temas edip aynı anda bilgisayara bağlıyorsun ve bilgisayar telefonunu görüyor bu sayede MiFlash ile rom yükleyebilirsin.
kanka note 9 cıhazım var bır turlu beceremedım kapagıda kendım acamıyorum baska çözumu yok mu pc telefonu bılınmeyen aygıt olarak goruyor

Oyla:

muhbus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammet
Cihazım
gt 9500
Konular
0
mediatek cihazlarda testpoint noktası yok diye biliyorum ama

Oyla:

ibciyur2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İcy
Cihazım
13 ultra
Konular
0
Merhabalar, konu eski ama hortlatmak istedim. Benim hatam şu idi: normalde twrp yapmadan evvel ekran kilidini kapatmak gerekiyor, unuttum tabi, twrp açılıyor ama müdahele edemiyordum. power + ses kısma basınca fastboot a da girmiyordu. Şöyle yaptım: Cihaz twrp ekranın da iken adb reboot fastboot yazdım. Cihaz yeniden açıldı, bu sefer twrp içindeki fastboot a giriyordu ama bilgisayarım özelliklerde fastboot olarak görmüyordu. Ben de twrp deki reboot seçeneğinden telefonu kapatmayı seçtim(power off) Telefonu kapattıktan sonra normal power + ses kısmaya basarak fastboot a girdim. Ardından miflash ile stock rom yükledim. Cihaz açıldı.

Oyla:
Üst Alt