Yardım Fastboot Flash Hatası

MrReoX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global MIUI 10.3.12.0
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba bugun Redmi Note 7 cihazımda ki miui 12 sürümünün telefonum da donma nedenlerinden şikayetçi olduğum için eski bir miui versiyonuna dönmek istedim. Telefonumdan stock rom atıcaktım bunun için twpr yüklemem gerekiyodu fastboot modunu açtım ve By.TRabZonLu™ 'nun paylaşmış olduğu twpr dosyasını indirdim ve kurmaya çalıştım flash hataları aldım bir kaç driver denedim internetten olmadı sonrasında windowsun update kısmında driver çıktı ordan kurdum ve oldu. Twpr'yi başarılı bir şekilde yükledim ve miui 10.3.12.0 stock romunu kurdum. Şimdi ise tekrar twpr yüklemek istiyorum orangefox yüklemek için biliyosunuz ki sadece twpr yüklediğimiz zaman telefonu açıp kapatınca twpr kayboluyor o yüzden kalıcı olması için orangefox yüklemek istedim. Şimdi ise ne yaparsam yapıyım fastboot modunda flash hatası alıyorum telefonun ekranının sol üst tarafında "press any key to shutdown" yazıyor. Driverleri sildim tekrar yükledim, farklı yollar da denedim ama yine olmadı bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim 🙏

MrReoX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Haklısınız şimdi magisk flashlıyıcam ama twpr yükleyemiyorum nasıl çözücem bu sorunu

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Cihazı açık konuma getirip geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama açık mı bakın. Cihazı kabloyla bağlayın, twrp yükleme aracını çalıştırın fastboot moda kendi alır zaten işlemleri kendi yapar yapmazsa xiomi mi tool aracı ile yapın otomatik yükler normalde. Orange fox u manuel yüklersiniz sonra.

Oyla:

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
Cihazı açık konuma getirip geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama açık mı bakın. Cihazı kabloyla bağlayın, twrp yükleme aracını çalıştırın fastboot moda kendi alır zaten işlemleri kendi yapar yapmazsa xiomi mi tool aracı ile yapın otomatik yükler normalde. Orange fox u manuel yüklersiniz sonra.
Benim sorum orange fox kurulu fakat rom yükledikten sonra bozuldu hafızayı göremiyorum tekrar yükle tavsiyesi aldım yüklerdem kurduğum sistem gider mi tekrar rom kurabilir miyim ve aynı şekilde yüklemenin zararıyok sanıyorum

Oyla:
Üst Alt