Çözüldü Fastboot ekranından çıkamıyorum.

• Konbuyu başlatan ramfy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 361

ramfy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mİ8
Konular
4
Herkese kolay gelsin. Cihazıma twrp yüklemek istiyordum tek tuşla yükleme aracı ile yüklemek istedim ancak cihaz 1 saniyeliğine kapanıp yine fastboot ekranından açıldı. Daha sonra MiFlash ile china rom yüklemek istedim ancak hata alıyorum (Mismatching image and device ). forumda sabahtan beri her yöntemi deniyorum ama çözemedim. yardımınız olursa şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Herkese çok teşekkürler . Çok basit bir hata sonucu cihazım fastboot ekranında kalmış .
yanlış twrp yüklemişim doğrusunu yükleyince format data yapıp sıfrıladım açtım cihazı.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Herkese kolay gelsin. Cihazıma twrp yüklemek istiyordum tek tuşla yükleme aracı ile yüklemek istedim ancak cihaz 1 saniyeliğine kapanıp yine fastboot ekranından açıldı. Daha sonra MiFlash ile china rom yüklemek istedim ancak hata alıyorum (Mismatching image and device ). forumda sabahtan beri her yöntemi deniyorum ama çözemedim. yardımınız olursa şimdiden teşekkürler.
Romu c klasörüne alıp yüklemeye çalışınız

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Mi.flash ile global rom yükleyin hocam ve rom klasörünü direk c ye atın masaüstünde olmasın ayrıca cihazı kilitleme yin yanlışlıkla ona dikkat edin

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşmanız gerekmekte Bir sıkıntı olursa her zaman buradayız iyi forumlar ve iyi akşamlar dilerim.

Oyla:

ramfy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mİ8
Konular
4
Herkese çok teşekkürler . Çok basit bir hata sonucu cihazım fastboot ekranında kalmış .
yanlış twrp yüklemişim doğrusunu yükleyince format data yapıp sıfrıladım açtım cihazı.

Oyla: Çözüm
Üst Alt