Soru fastboot ekranında telefon kalakaldı.(.çözüldü)

ferhatran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
mi3
Konular
2
arkadaşlar cihazım Mi3 wcdma 64 gb ,güncelleme almıyordum uzun zamandır 5.11 sürümünde kaldıydı forumdan takip ettiğim kadarı ile xiaomi.eunun destek vermediğiydi,bende xiaominin sayfasından mi3global roumunu indirdim mi flash programını kullanarak romu yüklemeye çalıştım ancak hata verdi ,sistem belirlenen dosyayı bulamadı diye,biraz daha kurcalayınca flash romu olmadığını öğrendim. forumda cancro_images_KXDCNBF24.0_4.4_cn_1fbb634ef8 romunu indirdim ancak dosya içerisinde flash all except storage .bat bulunmuyordu onun yerine bende flash all except data and storege kısmını seçtim miflashtan seçtim çünkü diğer şekilde yüklemedi iyi güzel yükledm ama yüzde 60 gibi hata verdi ,şimdi asıl sıkıntı fastboot ekranında kala kaldı .haha--
şimdi arkadaşlar pek anlamam ancak buraya kadar geldim acaba hangi romu indirmem gerekir ?
forumda birçok rom var ne yapsam bilemedim ve yüklediğim herhangi bir romda bütün verilerim silinecekmi resimler,uygulamalar örneğin ?
kulladığım işletim sistemi:windows 10
mi flash 2015.10.28

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
arkadaşlar cihazım Mi3 wcdma 64 gb ,güncelleme almıyordum uzun zamandır 5.11 sürümünde kaldıydı forumdan takip ettiğim kadarı ile xiaomi.eunun destek vermediğiydi,bende xiaominin sayfasından mi3global roumunu indirdim mi flash programını kullanarak romu yüklemeye çalıştım ancak hata verdi ,sistem belirlenen dosyayı bulamadı diye,biraz daha kurcalayınca flash romu olmadığını öğrendim. forumda cancro_images_KXDCNBF24.0_4.4_cn_1fbb634ef8 romunu indirdim ancak dosya içerisinde flash all except storage .bat bulunmuyordu onun yerine bende flash all except data and storege kısmını seçtim miflashtan seçtim çünkü diğer şekilde yüklemedi iyi güzel yükledm ama yüzde 60 gibi hata verdi ,şimdi asıl sıkıntı fastboot ekranında kala kaldı .haha--
şimdi arkadaşlar pek anlamam ancak buraya kadar geldim acaba hangi romu indirmem gerekir ?
forumda birçok rom var ne yapsam bilemedim ve yüklediğim herhangi bir romda bütün verilerim silinecekmi resimler,uygulamalar örneğin ?
kulladığım işletim sistemi:windows 10
mi flash 2015.10.28

hocam geçmiş olsun uygun romu indirin miflash son sürümünü indirin o bile sıkıntı çıkartabiliyor muhtelemen resimlerin silinicek ama bulut hesabını kullanıyorsanız yedekleri mevcuttur telefon açıldığında tekrar indirebilirsiniz.

Oyla:

ferhatran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
mi3
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çınarım teşekkür ettim şimdi verdiğin adresden indiriyorum romu bakalım kurulacak mı . yüklenmediği takdirde recovery ekranından format atsam açılırmı benim emekli albay ? :)

Oyla:

ferhatran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
mi3
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan başka bir hata veriyor arkadaşlar remote partition table doesnt exist:^)

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Fastboota giriyorsa donanımsal bi problem olmadıkça her türlü yapılır merak etmeyin

Oyla:

ceyms

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cemal
Cihazım
mi3
Konular
0
aynı sıkıntı bendede vardı brick olmuştu sanırsam bir ay uğraştım ben kardeş ,geçmiş olsun anlayan bir telefoncu biliyorsan ki zor .. götür derim uğraşmaya değmez

Oyla:
Üst Alt