Yardım Fastboot ekranında kaldı

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Merhabalar, bu sorun defalarca kez açılmış olabilir biliyorum fakat birçok yol denememe rağmen sorunu çözemedim. Şöyle ki;
Telefon global sürümdeyken EU Beta weekly e geçiş yaptım bu sabahta Mi 11 çıkınca buna geçiş yapmayı denerken fastboot ekranında kaldı, twrp'de çalışmıyordu. Tekrar twrp yüklemeyi denedim bu sefer twrp ekranında kaldı.

Ardından Mi Flash tools ile global rom u tekrar yüklemeyi denedim ki yükledi de clean all & lock seçiliydi bu sefer yüklemi işlemi bittikten sonra telefon açıldı tekrar bir yükleme ekranı geldi ve 99.99% takıldı yarım saat 45 dakika kadar bekledim nafile bende tekrar Global rom yükleyip bu sefer sadece Clean All seçili işlem yaptım fakat yine nafile, açılmıyor. Bu sefer unlocked ekranında takılı kalıyor yüklediğim rom davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global bu, nerde hata yapıyorum. Telefon Evefone garantili, Türkiyeden alınmış bir telefon.
En son EU Beta yüklü diye tekrar mı beta yüklemem gerekiyor acaba ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimididen.

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
arkadaslar ben de fastboot mode de kaldı twrp yukleyemiyorum.. fastboot rom da da anti rollbackcheck error hatası alıyorum.Lutfen yardımcı olur musunuz..cok zor durumdayım :(((
Fastboot durumları birbirinden farklı oluyor sanırım. Sizin anti roll back sorununu çözüp rom yüklemeniz gerekiyor sanırım. Çözüldü - mi9T işletim sistemi silindi fastboot modda takıldı kaldı burada ki konuda arkadaşın birisi çözüm bulmuş bakabilir ve deneyebilirsiniz.
veya
Zenex bu tarz konularda yardımcı oluyormuş isterseniz daha bilgili biri olarak ondan yardım alabilirsiniz.

Oyla:

Elektrician

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Hocam ben belki de şans eseri actim cihazı CMD ekranında Fastboot oem lock dedim..Sonra da mi unlock programında tekrar kilidi açtim..Reboot Phone dedim açıldı cihaz...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hala inatla araştırıyorum...
ben de aynı durumdayım...
Ben açtım cihazı hocam belki sizde de işe yarar..Önce CMD ekranında ,Fastboot devices deyip teli tanimladim sonra Fastboot Oem lock dedim..Cihaz kilitlendi sanırım..Sonra tekrardan mi unlock ile tekrar kilidi açtim.. Reboot Phone dedim cihaz acildi..Bilmiyorum belki de şans eseri acildi,bir deneyin yine de

Fastboot durumları birbirinden farklı oluyor sanırım. Sizin anti roll back sorununu çözüp rom yüklemeniz gerekiyor sanırım. Çözüldü - mi9T işletim sistemi silindi fastboot modda takıldı kaldı burada ki konuda arkadaşın birisi çözüm bulmuş bakabilir ve deneyebilirsiniz.
veya
Zenex bu tarz konularda yardımcı oluyormuş isterseniz daha bilgili biri olarak ondan yardım alabilirsiniz.
Teşekkür ederim,ilginiz için ...

Oyla:

Arkines

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi 9T
Meslek
muhasebe
Konular
2
Hocam ben belki de şans eseri actim cihazı CMD ekranında Fastboot oem lock dedim..Sonra da mi unlock programında tekrar kilidi açtim..Reboot Phone dedim açıldı cihaz...

Ben açtım cihazı hocam belki sizde de işe yarar..Önce CMD ekranında ,Fastboot devices deyip teli tanimladim sonra Fastboot Oem lock dedim..Cihaz kilitlendi sanırım..Sonra tekrardan mi unlock ile tekrar kilidi açtim.. Reboot Phone dedim cihaz acildi..Bilmiyorum belki de şans eseri acildi,bir deneyin yine de

Teşekkür ederim,ilginiz için ...

yok hocam onu deneyeli çok oldu. işe yaramıyor bunlar bende.
cihaz fastboot ta açılıyor ama romflash 'lanmıyor. mi yazısı duruyor ekranda.
twrp açılmıyor. yükleme ekranı görünüyor. menüye girmiyor.
yetkili mi hesabı istediği için edl mod da işe yaramıyor.
tuğla oldu cihaz. bilseydim bu kadar sıkıntısı var. hayatta ALMAZDIM. ALDIRMAZDIM.

Oyla:

FurkanKaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
yok hocam onu deneyeli çok oldu. işe yaramıyor bunlar bende.
cihaz fastboot ta açılıyor ama romflash 'lanmıyor. mi yazısı duruyor ekranda.
twrp açılmıyor. yükleme ekranı görünüyor. menüye girmiyor.
yetkili mi hesabı istediği için edl mod da işe yaramıyor.
tuğla oldu cihaz. bilseydim bu kadar sıkıntısı var. hayatta ALMAZDIM. ALDIRMAZDIM.
Hocam yetkili hesap olayı benim de başıma geldi dün akşam telefonu kurtardık. Sitenin onarımı bitsin SMS onayı aldıktan sonra size DM den ulaşırım

Oyla:

Arkines

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi 9T
Meslek
muhasebe
Konular
2
Hocam yetkili hesap olayı benim de başıma geldi dün akşam telefonu kurtardık. Sitenin onarımı bitsin SMS onayı aldıktan sonra size DM den ulaşırım

yetkili mi hesabı işi çözecek mi o da belli değil
sanırım servise gidecek cihaz benim iş sıkıntılı
ayrıca nası çözdüğünüzü de söleseydiniz bari???

Oyla:

FurkanKaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
Muhtemelen çözer benim sorunu halletti ama servise göndermeniz daha iyi olacaktır umarım en kısa sürede sorununuz çözülür

Oyla:

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Evofone a gönderdim ben bugün 7. Gün kayıt işlemi falan yapılmış bekliyorum bakalım ne zaman kontrol edecekler ve ne zaman gönderecekler, rahat daha 20 günü olduğunu düşünüyorum(h.sonu dahil)

Oyla:

Arkines

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi 9T
Meslek
muhasebe
Konular
2
hocam kusura bakmayın aklımda deli sorular....!
şimdi beraber çözelim...

telefonu kurtardık: kimlerle? nasıl kurtardınız? ne yaptınız da kurtuldu?
sitenin onarımı bitsin: Hangi site?
sms onayı: sms ne için lazım? yetkili hesap mı satıcaksınız?

Muhtemelen çözer benim sorunu halletti ama servise göndermeniz daha iyi olacaktır umarım en kısa sürede sorununuz çözülür

muhtemelen çözer: kim çözer? kim halletti?
servise gönder: neden?

Oyla:

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
Bu sorun bendede mevcut
Arkadaşlar önelikle hayırlı günler bir sıkıntımı sizle paylaşmak istiyorum çare bulamadım Xiaomi mi 8 se Cihazım bulunmakta ben buna 3 gün önce 9.9.24 çin sürümü kurdum sonra türkçe sürüm olan 9.9.26 sürümüne geçmek istedim iyi güzel twrp kurdum romu indirdim cihazıma twrpden kurulumunu gerçekleştirdim kurulum sonrası reboot system diyorum ve cihaz fastboot ekranında kalıyor 4-5 defa denedim 9.9.26 sürümüne geçmeyi ama nafile şuan telefonumda china 10.2.3.0 stabil sürümü bulunmaktadır bana yardımcı olurmusunuz iyi günler
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu sorun bendede mevcut
Arkadaşlar önelikle hayırlı günler bir sıkıntımı sizle paylaşmak istiyorum çare bulamadım Xiaomi mi 8 se Cihazım bulunmakta ben buna 3 gün önce 9.9.24 çin sürümü kurdum sonra türkçe sürüm olan 9.9.26 sürümüne geçmek istedim iyi güzel twrp kurdum romu indirdim cihazıma twrpden kurulumunu gerçekleştirdim kurulum sonrası reboot system diyorum ve cihaz fastboot ekranında kalıyor 4-5 defa denedim 9.9.26 sürümüne geçmeyi ama nafile şuan telefonumda china 10.2.3.0 stabil sürümü bulunmaktadır bana yardımcı olurmusunuz iyi günler
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Konusu var hocam buyurun..

Yardım - mi 8se 9.9.26 yükleyince fastboot ta kalma sorunu

Oyla:
Üst Alt