Yardım Fastboot ekranında kaldı

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Merhabalar, bu sorun defalarca kez açılmış olabilir biliyorum fakat birçok yol denememe rağmen sorunu çözemedim. Şöyle ki;
Telefon global sürümdeyken EU Beta weekly e geçiş yaptım bu sabahta Mi 11 çıkınca buna geçiş yapmayı denerken fastboot ekranında kaldı, twrp'de çalışmıyordu. Tekrar twrp yüklemeyi denedim bu sefer twrp ekranında kaldı.

Ardından Mi Flash tools ile global rom u tekrar yüklemeyi denedim ki yükledi de clean all & lock seçiliydi bu sefer yüklemi işlemi bittikten sonra telefon açıldı tekrar bir yükleme ekranı geldi ve 99.99% takıldı yarım saat 45 dakika kadar bekledim nafile bende tekrar Global rom yükleyip bu sefer sadece Clean All seçili işlem yaptım fakat yine nafile, açılmıyor. Bu sefer unlocked ekranında takılı kalıyor yüklediğim rom davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global bu, nerde hata yapıyorum. Telefon Evefone garantili, Türkiyeden alınmış bir telefon.
En son EU Beta yüklü diye tekrar mı beta yüklemem gerekiyor acaba ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimididen.

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Evet hocam fastboot için kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tekrar kurulum yapıp Tek Tuş Twrp denedim ama Twrp ekranında kalıyor malesef arayüz açılmıyor.
Hocam belirtmemde fayda var mi flash sürümü de çok önemli etki yapıyor.

Oyla:

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Hocam belirtmemde fayda var mi flash sürümü de çok önemli etki yapıyor.
Mi Flash Tools un mu yani ? Sizce en mantıklı sürüm hangisi yoksa denemeli miyim tek tek ?

Orange Fox biraz sıkıntılı benim için çünkü adb klasörüne yüklemek lazım bende de ayrı ayrı klasörlerde adb ve birkaç yere attım recovery.img ı klasör bulunamadı diyor

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
orenge fox yüklemeye niyetiniz yok galiba

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Mi Flash Tools un mu yani ? Sizce en mantıklı sürüm hangisi yoksa denemeli miyim tek tek ?

Orange Fox biraz sıkıntılı benim için çünkü adb klasörüne yüklemek lazım bende de ayrı ayrı klasörlerde adb ve birkaç yere attım recovery.img ı klasör bulunamadı diyor
Hocam benim k20 pro çöktü geçenlerde bir sürü mi flash sürümü denedim. Rom dosyası aynıydı. Evde bilgisayarımda yazıyor mi flash sürümü ama 2016.04.01.0 olması lazım

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Adb klasörü değilmiş farklı bir klasördü denedim olmadı telefonu Clean All & Lock yapıp Orange Fox u tekrar kurucamm
tam olarak ne yaptınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam benim k20 pro çöktü geçenlerde bir sürü mi flash sürümü denedim. Rom dosyası aynıydı. Evde bilgisayarımda yazıyor mi flash sürümü ama 2016.04.01.0 olması lazım
evet en doğru çalışan sürüm o

Oyla:
Üst Alt