Yardım Fastboot ekranında kaldı

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Merhabalar, bu sorun defalarca kez açılmış olabilir biliyorum fakat birçok yol denememe rağmen sorunu çözemedim. Şöyle ki;
Telefon global sürümdeyken EU Beta weekly e geçiş yaptım bu sabahta Mi 11 çıkınca buna geçiş yapmayı denerken fastboot ekranında kaldı, twrp'de çalışmıyordu. Tekrar twrp yüklemeyi denedim bu sefer twrp ekranında kaldı.

Ardından Mi Flash tools ile global rom u tekrar yüklemeyi denedim ki yükledi de clean all & lock seçiliydi bu sefer yüklemi işlemi bittikten sonra telefon açıldı tekrar bir yükleme ekranı geldi ve 99.99% takıldı yarım saat 45 dakika kadar bekledim nafile bende tekrar Global rom yükleyip bu sefer sadece Clean All seçili işlem yaptım fakat yine nafile, açılmıyor. Bu sefer unlocked ekranında takılı kalıyor yüklediğim rom davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global bu, nerde hata yapıyorum. Telefon Evefone garantili, Türkiyeden alınmış bir telefon.
En son EU Beta yüklü diye tekrar mı beta yüklemem gerekiyor acaba ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimididen.

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
27
Clean all lock işlemi telefonun bootloaderını kilitliyor diye biliyorum

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biliyorum o şekilde olduğunu zaten tekrar kilitleyerek kurtulurum dedim. 99.99% yükleme ekranında takıldı bu sefer Mi Unlock ile tekrar açtım tekrar rom yükledim ama nafile Unlocked ekranında takılı kalıyor.

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
farklı bi twrp sürümü deneyin o açılmıyorsa orenge fox filan

Oyla:

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
27
Valla hocam o mi ekranında takılma bende de oldu ama twrp felan açılmıyordu sadece fastboot sonra forumdan EEA kararlı indirdim mi flash ile yükledim telefon yine açılmadı açılırken direk recovery menüye atıyor xiaominin kendi recoverysine sonra fastboot moda aldım twrp yükledim ordan eu rom kurdum hala da öyle kullanıyorum

Oyla:

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
farklı bi twrp sürümü deneyin o açılmıyorsa orenge fox filan
Orange Fox Note 5 için değil mi Ben öyle diye biliyorum, Forum da Mi 9T için olan 2 Twrp yide denedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla hocam o mi ekranında takılma bende de oldu ama twrp felan açılmıyordu sadece fastboot sonra forumdan EEA kararlı indirdim mi flash ile yükledim telefon yine açılmadı açılırken direk recovery menüye atıyor xiaominin kendi recoverysine sonra fastboot moda aldım twrp yükledim ordan eu rom kurdum hala da öyle kullanıyorum

Hangi twrp yi kurdunuz ben denedim twrp başlangıç ekranında donuyor kalıyor

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Merhabalar, bu sorun defalarca kez açılmış olabilir biliyorum fakat birçok yol denememe rağmen sorunu çözemedim. Şöyle ki;
Telefon global sürümdeyken EU Beta weekly e geçiş yaptım bu sabahta Mi 11 çıkınca buna geçiş yapmayı denerken fastboot ekranında kaldı, twrp'de çalışmıyordu. Tekrar twrp yüklemeyi denedim bu sefer twrp ekranında kaldı.

Ardından Mi Flash tools ile global rom u tekrar yüklemeyi denedim ki yükledi de clean all & lock seçiliydi bu sefer yüklemi işlemi bittikten sonra telefon açıldı tekrar bir yükleme ekranı geldi ve 99.99% takıldı yarım saat 45 dakika kadar bekledim nafile bende tekrar Global rom yükleyip bu sefer sadece Clean All seçili işlem yaptım fakat yine nafile, açılmıyor. Bu sefer unlocked ekranında takılı kalıyor yüklediğim rom davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global bu, nerde hata yapıyorum. Telefon Evefone garantili, Türkiyeden alınmış bir telefon.
En son EU Beta yüklü diye tekrar mı beta yüklemem gerekiyor acaba ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimididen.
Hocam twrp tekrar yüklemeyi deneyip yükleme gerçekleşirse twrp içerinden format data yapıp recovery modda yeniden başlatın ve twrp içerisinden bağla deyip mtp etkinleştirerek bilgisayara bağlayın eu romu telefona atın ve yükleyin
Recovery - Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-0916 Tek Tuş Yükleme Aracı

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
yok orenge fox birçok cikaz için var buradan kontrol edebilirsin seninki için olup olmadığını

Oyla:

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
27
Orange Fox Note 5 için değil mi Ben öyle diye biliyorum, Forum da Mi 9T için olan 2 Twrp yide denedim.

Hangi twrp yi kurdunuz ben denedim twrp başlangıç ekranında donuyor kalıyor
4 pda fixed diye Bi konu var mi 9t forumunda onu kurdum hocam

Oyla:

Zagor123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
4 pda fixed diye Bi konu var mi 9t forumunda onu kurdum hocam

Recovery - Mi 9T/K20 [TWRP] 3.1.1-2 FIXED from 4PDA [UNOFFICIAL] bunu kurdunuz sanırım şuan bende kurdum ama Team Win Recovery Project yazıyor kalıyor, ayar menüsü gelmiyor.

Hocam twrp tekrar yüklemeyi deneyip yükleme gerçekleşirse twrp içerinden format data yapıp recovery modda yeniden başlatın ve twrp içerisinden bağla deyip mtp etkinleştirerek bilgisayara bağlayın eu romu telefona atın ve yükleyin
Recovery - Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-0916 Tek Tuş Yükleme Aracı
Malesef Twrp yükleniyor ama menü arayüzü gelmiyor Orange Fox a bi bakıcam

Oyla:
Üst Alt