Soru F6 Pro'yu beklemeli miyim?

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Elite Rom
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar elimde X3 Pro var hala çalışıyor ama bu modelde anakart sorunlu biliyorsunuz. Telefonu alalı 2 yıl oldu bu yüzden endişeliyim ve artık premium hissettirecek bir telefona geçmek istiyorum. F6 Pro yarın tanıtılacak sizce beklemeli miyim yoksa S23+ alıp geçeyim mi?

F6 Pro'yu listeye alma sebebim ekran çözünürlüğü, hızlı şarj, kızıl ötesi. Bir de Akakçe'de bir şey yakaladım, eğer F6 bu kadar olursa Pro 35k+ olur diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-05-22-18-11-58-089_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-22-18-11-58-089_com.android.chrome.jpg
    367,3 KB · Görüntüleme: 21

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Bi tanıtılsın hocam da özelliklere göre değerlendiririz aklınızda fikir olur en azından

Oyla:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi tanıtılsın hocam da özelliklere göre değerlendiririz aklınızda fikir olur en azından
Hocam bütün özellikler belli olmasa bile temel özellikleri belli. Dediğim özellikler dışında ilgimi çeken başka şey olmadı. Yine de bekleyelim bakalım.

Oyla:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
Up

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Yurt içi diye tutturmuyorsanız server kayıtlı S23 Ultra alın derim hocam. İlla yurt içi diyorsanız S24'e bakabilirsiniz (bir pili düşük kapasite). S23 Plus ile F6 Pro arasında seçim isterseniz F6 Pro kağıtta daha iyi ama Poco markasının ürünü olması yazılım konusunda düşündürüyor.

Oyla:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
Yurt içi diye tutturmuyorsanız server kayıtlı S23 Ultra alın derim hocam. İlla yurt içi diyorsanız S24'e bakabilirsiniz (bir pili düşük kapasite). S23 Plus ile F6 Pro arasında seçim isterseniz F6 Pro kağıtta daha iyi ama Poco markasının ürünü olması yazılım konusunda düşündürüyor.
Hocam S23 Ultra'nın o köşeleri hiç hoşuma gitmedi. S24 ise Exynos 2400 güçlü bir işlemci olsa da maalesef önyargım var o yüzden eleniyor. ROM vs. ile uğraşmayı seviyorum bu yüzden Xiaomi'yi tercih ediyorum ama artık premium bir cihaz kullanmak istiyorum. F6 Pro peynir ekmek gibi satacağına eminim ama bir yandan da S23+ varken 30k+ vermek mantıklı gelmiyor. Çok kararsız kaldım sanırım S23+ alacağım.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Hocam S23 Ultra'nın o köşeleri hiç hoşuma gitmedi. S24 ise Exynos 2400 güçlü bir işlemci olsa da maalesef önyargım var o yüzden eleniyor. ROM vs. ile uğraşmayı seviyorum bu yüzden Xiaomi'yi tercih ediyorum ama artık premium bir cihaz kullanmak istiyorum. F6 Pro peynir ekmek gibi satacağına eminim ama bir yandan da S23+ varken 30k+ vermek mantıklı gelmiyor. Çok kararsız kaldım sanırım S23+ alacağım.
Hocam rom işine giriyorsanız garantili Xiaomi düşünmeyin derim. Sonuçta BL açılır açılmaz garanti gidiyor. Xiaomi 13 Ultra da alabilirsiniz yd olarak 30K altında dirençli şekilde. Hatta 14 Ultra da satılıyor 30-35K arasında, direnç kayıt da oluyor.

Oyla:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
10
Hocam rom işine giriyorsanız garantili Xiaomi düşünmeyin derim. Sonuçta BL açılır açılmaz garanti gidiyor. Xiaomi 13 Ultra da alabilirsiniz yd olarak 30K altında dirençli şekilde. Hatta 14 Ultra da satılıyor 30-35K arasında, direnç kayıt da oluyor.
Hocam hemen ROM işine girmiyorum tabiki. Cihazın kendi yazılımı akıcılığını etkilemeye başlayınca ROM atıyorum. X3 Pro'ya garanti bittikten sonra attım mesela. Anlatmak istediğim Samsung telefonlarda bu kadar ROM desteği vs yok o yüzden Xiaomi cihazları cezbediyor ama S23+'ta karar kıldım yanıtınız için teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt