Soru F2 pro alınır mi

Pendost01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
9
Telefon Modeli
Redmi
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Yurt dışı f2 pro alınır mi 3.500tlye ilerliyen zamanlarda sıkıntı çıkarır mi ilk defa yurt disi cihaz kullancam güzel midir cihaz önerir misiniz

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Mi10tpro mu f2 primi arkadaşlar
Ne istediğinize bağlı hocam, birisi 144hz ips ekran birisi 60hz amoled. Renk doygunluğu istiyorum kaliteli görüntü istiyorum derseniz f2 pro tabiki ama ben oyun oynuyorum illa 90 fps 120fps olması lazım renkler doygunluk o kadarda önemli değil derseniz mi10t pro. F2 proyla oyun oynanmaz mı hayır tabiki canavar gibi oynanıyor ama standarttan yüksek tazeleme hızı beklentisini karşılamıyor. Bende f2 pro kullanıcısıyım. Mi storea gidip mi 10t ekranını inceledim, benim ekranım daha çok hoşuma gidiyor benim, belki sizin mi10t pronunki daha çok hoşunuza gider bilemiyorum. İhtiyaçlar ve zevklere giriyor bu konu. Performans olarak bir farkları yok iki cihazda aynı grafik işlemci ve işlemciyi kullanıyor.
Mi10t pro artıları, daha iyi kamera, ois, 144hz ekran (ips lcd)
Poco f2 pro artıları, amoled ekran, pop-up kamerayla birlikte tam ekran deneyimi, fiyat.
Kameradaki farklar küçük farklar olduğum için belirleyici özellik ekran teknolojisi olacaktır. Amoled vs ips tartışması yani.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

F2 pro kullanıcısı olarak tabikide mi10tpro
Nrden
F2 pro kullanıcısı olarak tabikide mi10tpro
Hocam telefonların artılarını eksiklerini dile getirmek daha mantıklı olacaktır. Bana görede tabiki f2 pro mesela :D

Oyla:
Üst Alt