Soru Evolution X Rom yükledim. Kernel...

Mutlu Ktuan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi9T pro
Konular
14
Arkadaşlar Evolution X rom yükledim cihazıma. Çok memnunum. Açıkçası yeni telefona geçme düşüncesini söküp attı içimden ama bir şey de düşünmeden edemiyorum. Bu rom ile uyumlu kernel var mı? Öneriniz var mı? Onu da denemek istiyorum. Marisa kernel falan deniyor ama bu rom ile uyumlu mu bilmiyorum o yüzden bilenlere sormak istedim. Kernel öneriniz var mı? :)

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Kernellere buradan göz atabilirsiniz :

Mutlu Ktuan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi9T pro
Konular
14
Kernellere buradan göz atabilirsiniz :
Oraya baktım hocam. Bayağı baktım da hep MIUI uyumlu yazıyordu. Ben pek anlamadığım için sormuştum.

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
ryzen kernel ile kurduğumda bir sorun olmamıştı.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Arkadaşlar Evolution X rom yükledim cihazıma. Çok memnunum. Açıkçası yeni telefona geçme düşüncesini söküp attı içimden ama bir şey de düşünmeden edemiyorum. Bu rom ile uyumlu kernel var mı? Öneriniz var mı? Onu da denemek istiyorum. Marisa kernel falan deniyor ama bu rom ile uyumlu mu bilmiyorum o yüzden bilenlere sormak istedim. Kernel öneriniz var mı? :)
Hocam linkteki Kerneli deneyip, olumlu/olumsuz konuya yorum bırakabilirsiniz.

Mod - [KERNEL] Android 11 - 12 (AOSP OSS Vendor) Soviet Stabil [K20 Pro | 9T Pro]

Mutlu Ktuan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi9T pro
Konular
14

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Kusura bakmayın deneyeceğim dedim ama Orangefox'da saçma sapan dosyalar var. Dosyalara ulaşamadım hocam. Hakkınızı helal edin.
Estağfurullah hocam, ne kusuru. Helal olsun ama asıl siz hakkınızı helal edin, gerilmenize sebep olmuşum.

Yalnız saçma sapan dosyalar derken, hangi dosylara ulaşamadınız. Dosyların şifrelenmesi olayından mı bahsediyorsunuz? Öyleyse şayet hangi romdaydanız önerilen Recovery sürümünü kullandınız mı? DFE (şifrelenmeyi devre dışı bırakmak için) flaşlamanızı istiyor muydu?

ondercok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
önder
Cihazım
mi 5s Plus
Konular
9
Android 12 olanımı yüklediniz. Pil süresi nasıl

Mutlu Ktuan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi9T pro
Konular
14
Estağfurullah hocam, ne kusuru. Helal olsun ama asıl siz hakkınızı helal edin, gerilmenize sebep olmuşum.

Yalnız saçma sapan dosyalar derken, hangi dosylara ulaşamadınız. Dosyların şifrelenmesi olayından mı bahsediyorsunuz? Öyleyse şayet hangi romdaydanız önerilen Recovery sürümünü kullandınız mı? DFE (şifrelenmeyi devre dışı bırakmak için) flaşlamanızı istiyor muydu?
Yok gerilmedim. :) Estağfurullah. Evolution X kullanıyorum. Orangefox'a girdiğimde saçma sapan sayılar ve yazıların olduğu dosyalar çıkıyor. Bir çözümünü bulamadım. Bu yüzden root da atamadım. Bakacağım deyip bakamadım. O içime dert oldu biraz. Geri dönüş sağlamak istedim. :)

Üst Alt